Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kdo zahraje s Paul van Dykem?

V polovině června do Brna zavítá po celém světě lépe známý dj a producent Paul van Dyk.
Přidat na Facebook
Jeho vystoupení na legendární party Citadela, kterou tentokrát hostí nově zrekonstruovaná Kajot Aréna (dřívější Hala Rondo), bude jednou ze zastávek Evolution World Tour 2012. Kdo se v rámci tohoto večera nabitého kvalitní elektronickou hudbou představí?

Mnozí z clubberů již tuší, že Paul van Dyka na vystoupeních v Česku obvykle doprovází jeho tuzemský dlouholetý spolupracovník Michael Burian, který se například v loňském roce představil v Miami s 30ti členým orchestrem. Zde se můžete podívat na ukázku:Ovšem komu by to bylo málo, tentokrát dostane Buriany rovnou dva – totiž duo Burian & Burian LivePA. Projekt tvoří jeden z nejvyhledávanějších českých DJs Michael Burian a jeho kolega ze Slovenska Robert Burian. V rámci této spolupráce vznikl např. remix singlu „Odlesk tvůj“ znovuobnovené skupiny Oceán a koncem loňského roku představili svůj společný track „Reunion“, který byl vydán na Michaelově labelu Bohemian Recordings. Ukázky si můžete poslechnout zde:

http://soundcloud.com/michaelburian/burian-and-burian-reunion

a

http://soundcloud.com/michaelburian/ocean-odlesk-tvuj-burian_and_burian_remix_radio_edit

Program doplní královna českého djingu Lucca, která úspěšně kombinuje roli matky a DJky. Vydala skladbu „Japan Sugar“, jejíž videoklip byl nominován v kategorii klip roku MTV v anketě Český slavík, v létě si zahrála s Carlem Coxem na párty k 10.výročí jeho nocí v klubu Space na Ibize a její diář je už opět nabitý jako dřív. Lucca sound můžete nasát zde

http://soundcloud.com/soundofacapulco/lucca-live-recordedDalší dámou, která na Citadele roztočí gramofony, je Míša Salačová. Míša si na rozdíl od Luccy za mixpult odskočí jen příležitostně, většinu času totiž věnuje svému dvouletému synkovi.Brněnský trojlístek doplní Elio, DJ ze stáje klubu Mersey, designér, grafik, dekoratér a milovník kvalitní house music.Jako speciální host se představí DJ Beatnut, který bude ve svých 24 letech nejmladším účinkujícím na červnové Citadele. Nenechte se však mýlit – tento mladíček si už zahrál ve víc než 200 klubech po celém světě a získal respekt nejen ve svém rodném Německu i na poli mezinárodním. V roce 2006 zvítězil v soutěži Corona German DJ Championship a vicemistrem v Corona World DJ Championship. Je ovlivněn mnoha styly, v jeho setech najdete house, electro, urban i disco a inspirovat se nechává umělci jako Afrojack, Laidback Luke, Martin Solveig, Fedde Le Grand, Axwell a mnoha dalšími. Ostatně posuďte sami

http://soundcloud.com/djbeatnut/dj-beatnut-www-djbeatnut-com-louder-than-words-mixtape-11

Promovideo Beatnut : http://vimeo.com/35561135Vstupenky můžete zakoupit v síti Ticketportal aktuálně v ceně 599,- za základní vstupenku, 999,- VIP a 2499,- VIP DELUXE.

Video Paul van Dyk Evolution Tour 2012

Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 7. 2. 2012 08:00
Chovancová, Michaela. 2012. Kdo zahraje s Paul van Dykem?. Vychytané.cz. [Online] 7. 2. 2012. [Citace: 27. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5193. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kdo-zahraje-s-Paul-van-Dykem?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.092s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.75.52
Serverový čas: neděle 27. listopadu 2022 12:18