Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Na další Enfilade vystoupí Guts Pie Earshot a Ills

Ve čtvrtek 16. února 2012 proběhne na Flédě druhý díl seriálu Enfilade, který tentokrát přivítá kapely Guts Pie Earshot (DE) a Ills (SK)
Přidat na Facebook
Druhý díl Enfilade opustí punk a bláznivý math-rock a představí drum’n’bassovou a pro mnohé kultovní německou kapelu Guts Pie Earshot. Předskakovat jim budou talentovaní The Ills ze Slovenska. Bláznovství ustupuje, ale energie zůstává.

Guts Pie Earshot jsou široce rozkročení napříč styly. Drum‘n‘bass, punk a hardcore v provedení cello a bubny. Kapela mísí minimalismus s punkovou divokostí. Hrát „jinak“ klasické nástroje se pokouší mnoho kapel, ale Guts Pie Earshot v této disciplíně skutečně vynikají nad ostatní. Cello hraje někdy intimně, jindy se pustí do salvy plné agresivních staccat a drum‘n‘bassové bicí ženou energii dopředu. Atmosféra chvíli připomíná upocený punk, jindy taneční party s šikovnými d‘n‘b DJs, místy pak problikává jazz nebo world music. Mozek ještě zpracovává taneční rytmus, zatímco uši už vnímají takřka metalové sólo.

Ills jsou kapelou, která dokázala brilantně zpracovat všechny svoje vzory, skoro jako by vykradli všechny hudební blogy s postrockem a shoegazem. A očividně se to vyplatilo, zahráli si už po boku pg.lost, God Is An Astronaut, Kokomo, A Sunny Day In Glasgow, Obstacles nebo na festivale Creepy Teepee a po koncertě na Flédě míří hrát do rakouského Grazu.
r.o.b
(Robin Eliáš)
úterý 7. 2. 2012 08:00
Eliáš, Robin. 2012. Na další Enfilade vystoupí Guts Pie Earshot a Ills. Vychytané.cz. [Online] 7. 2. 2012. [Citace: 8. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5191. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Na-dalsi-Enfilade-vystoupi-Guts-Pie-Earshot-a-Ills
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.117s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.127.73
Serverový čas: čtvrtek 8. prosince 2022 20:54