Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Na Flédu zavítají Black Stone Raiders

V pondělí 13. února 2012 zavítají na Flédu Black Stone Raiders, nová kapela tří velikánů hudební scény, jmenovitě kytaristy Jean-Paula Bourellyho, basáka Rolling Stones Darryla Jonese a bubeníka Willa Calhouna.
Přidat na Facebook
Jean-Paul Bourelly je mnohými považován za jednoho z nejlepších kytaristů na světě. Svým nezaměnitelným zvukem navazuje na tradici položenou Jimi Hendrixem, ale nebojí se ani experimentování a míchaní žánrů. V minulosti spolupracoval např. jazzovým králem Milesem Davisem, „noisovým“ kytaristou Elliottem Sharpem, či bubenicí Cindy Blackman Santanou. Jean-Paul Bourelly je kytaristou světového formátu a jeho zlaté desky z USA a Japonsko jsou toho jasným důkazem.

Jean-Paul Bourelly je dlouholetým přítelem Darryla Jonese, takže když přišel s nápadem založit Black Stone Raiders, Darryl se moc dlouho nerozmýšlel. Darryl Jones je už sedmnáct let baskytaristou Rolling Stones, nejúspěšnější rockové kapely všech dob, a za sebou má spolupráce se Stingem, Milesem Davisem a Peterem Gabrielem.

Třetím a posledním členem Black Stone Raiders je bubeník z Bronxu jménem Will Calhoun. Je členem světoznámé skupiny Living Colour, získal Grammy a pravidelně se objevuje v horních příčkách anket o nejlepšího bubeníka planety. V průběhu kariéry se po jeho boku objevili např. Mos Def, Tarja, B. B. King či Public Enemy.

Chcete-li vyzkoušet mix rocku, blues a funku v podání pravých mistrů, Black Stone Raiders jsou tu pro vás.
r.o.b
(Robin Eliáš)
úterý 7. 2. 2012 08:00
Eliáš, Robin. 2012. Na Flédu zavítají Black Stone Raiders. Vychytané.cz. [Online] 7. 2. 2012. [Citace: 4. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5190. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Na-Fledu-zavitaji-Black-Stone-Raiders
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.143s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.56.9
Serverový čas: neděle 4. prosince 2022 23:37