Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Vítězové finále celorepublikové soutěže Business point jsou známi!

Ve čtvrtek 2. února na Fakultě podnikatelské VUT v Brně vyvrcholil šestý ročník celonárodní manažersko-marketingové soutěže pro studenty středních škol Business Point 2012.
Přidat na Facebook
Do soutěže se přihlásilo rekordních 600 studentů ze 123 řešitelských týmů z celé České republiky. Nejlepších 36 týmů přijelo ve čtvrtek obhájit své projekty na akademickou půdu do Brna.
O ceny v hodnotě půl milionu, mezi kterými byly Ipody, chytré telefony dual Sim s androidem, počítačové sestavy Hall3000, vybavení učeben systémem CAD, intenzivní jazykové kurzy a workshopy, rekreace, rotariánský seminář, webová prezentace školy či profesionální kariérové testy, IQ testy, vitamíny a potravinové doplňky, dárkové koše s trvanlivými potravinami, sirupy, poukázky na značkové oblečení, obuv a mnoho dalších, byl u finalistů velký zájem a podepsalo se to na jejich výkonech.
Odbornou porotu ve složení ze zástupců fakulty a sponzorů v soutěžním tématu regionální rozvoj nejvíce zaujal projekt s názvem Kulturní klub NAMR. Studenti z Gymnázia Podbořany Patrik Hurt, Denisa Maršalová, Lucie Bauerová, David Alföldi, Klára Neumannová navrhli přeměnit bývalou vojenskou základnu v multikulturní centrum.
Kategorii internetového marketingu ovládli domácí, tým s příznačným názvem Smile vykouzlil úsměvy Vojtěchovi Válkovi, Jakubovi Havelkovi a Jakubovi Smejkalovi z Obchodní akademie a VOŠ obchodní Brno.
Tým s názvem a projektem Hrošík naděje uspěl před porotou s inovací invalidního vozíku a hodnotné ceny si až do Plzně odvezly čtyři studentky hotelové školy Erika Svobodová, Veronika Vaňková, Monika Janoušková, Marie Peroutková.
Nejlepší návrhy na zlepšení chytrého telefonu vymysleli Adam Zlatohlávek, Michal Kotek a Vladimír Beneš ze Střední školy aplikované kybernetiky a odměnou jim byly první chytré telefony dual sim s androidem. Vybavení učeben systémem CAD pro svou školu Delta SŠ informatiky a ekonomie Pardubice vyhráli studenti Jan Fridrich a Jakub Lajner. Novinka na trhu- Karmelský kapr přinesl vítězství Markétě Dufkové, Veronice Šilhartové, Matrinu Kühnovi a Veronice Šrajerové z Integrované střední školy Mladá Boleslav.

“Letošní ročník byl mimořádný nejen velkým zájmem přihlášených studentů, štědrostí sponzorů, ale zejména kvalitou a úrovní prací prezentovaných ve finále. Některé výsledky byly tak těsné, že určit vítěze nebylo snadné a rozhodovala rozmanitost týmu a kopmplexita prezentace” uvedl David Schüller, organizátor soutěže.

Velkým překvapením bylo, že Dagmar Halasová, členka poroty a zároveň sponzorka v kategorii uvedení nového výrobku na trh, byla prezentacemi studentů tak nadšená, že návrhy dvou soutěžních týmů chce i nadále podporovat a uvést do praxe.

Soutěž měla ještě zvláštní cenu laické poroty, která se na padesát procent shodla v hodnocení s odbornou porotou. Celé finálové klání navíc mohli poprvé v historii soutěže sledovat a pro své favority hlasovat i uživatelé internetu v živém přenosu na ONSYNC.
Více informací na www.businesspoint.cz
zdroj: TZ Business Point, Sandra Merinsky
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pátek 3. 2. 2012 11:00
Prachař, Štěpán. 2012. Vítězové finále celorepublikové soutěže Business point jsou známi!. Vychytané.cz. [Online] 3. 2. 2012. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5188. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Vitezove-finale-celorepublikove-souteze-Business-point-jsou-znami!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.101s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.77.106
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 17:49