Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Rádio Spin oslaví pět let na scéně!

Jediné pražské urban rádio zaměřené na black music - rádio Spin - slaví už páté narozeniny a to znamená mejdan! Mejdan se odehraje 25. února v klubu Lávka a potkáš, uvidíš a uslyšíš nejen všechny DJs rádia Spin!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Rádio Spin slaví pět let na scéně!
sobota 25. února 2012 21:00
(konec +- neděle 26. února 2012 04:00)
Lávka
Praha (CZ)
Rádio Spin slaví páté narozeniny na třech stagích a jako hlavní hvězda dorazí popřát Orion a James Cole aka Orikoule! K tomu Party Stage a Dubstep Stage. Na pátých narozeninách rádia Spin zahraje dohromady 11 top DJs!!!

Klub Lávka bude 25. února dějištěm totálního party pekla! Kulaté narozeniny si nenechá ujít žádná osobnost rádia Spin a žádný fanoušek. Za gramofony se objeví na party stagy DJ Noir, DJ Koogee, DJ Scarface, DJ Rockstar a DJ Rawal. Dubstep stage ovládnou DJ Smack a Dubsteblog DJs aka Stifler, DIrty Little Toaster a Norman Bates. Všichni mají svoji show na rádiu Spin a Lávka je zažije v plném 3D rozlišení! Nemluvě o stars, kteří rádiu Spin fandí a dorazí na bar a afterparty...

Hlavní stage rozehraje Poeta, který bude i moderovat s ostatními Spin kolegy. Na mikrofon a dva rty zahrají Beatburger Band a za gramcema uvidíte DJe Enemyho a DJe Jorgose. Už tak narvanou party završí funky projekt Orikoule neboli Orion, James Cole a DJ Mike Trafik! Dva titáni za mikrofonem a jeden za gramofony budou zlatým hřebem a zároveň startem klasického party šílenství.

Už 25. února doraž na oslavu pátých narozenin rádia Spin! Na Lávce ti zahraje Orikoule, Beatburger Band a nejméně 11 DJs na třech stagích! Narozeninová party rádia Spin plná překvapení a nekončící kalby probíhá jen jednou za rok - buď u toho! 25. února, Lávka, place to be.

5. NAROZENINY RÁDIA SPIN
25. ÚNORA
LÁVKA

L I N E - U P :

HLAVNÍ STAGE:

Orikoule
Beatburger Band
DJ Jorgos
DJ Enemy

PARTY STAGE:

DJ Noir
DJ Koogee
DJ Scarface
DJ Rockstar
DJ Rawal

DUBSTEP STAGE:

DJ Smack
Dubsteblog DJs
Petr Wacko
(Petr Wacko)
čtvrtek 2. 2. 2012 19:00
Wacko, Petr. 2012. Rádio Spin oslaví pět let na scéně!. Vychytané.cz. [Online] 2. 2. 2012. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5185. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Radio-Spin-oslavi-pet-let-na-scene!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.108s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.229.119.176
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 22:00