Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

GTFCKD DJs Marathon poslední den v březnu!!

V roce 2012 by se dle očekávání celého světa měly dít hodně zajímavé věci. My jsme ale pro Vás na poslední den v březnu připravili další pokračování akcí GTFCKD, opět s podtitulem Djs Marathon a pro jistotu rovnou v atomovém krytu!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
GTFCKD DJS MARATHON
sobota 31. března 2012 16:00
(konec +- neděle 1. dubna 2012 08:00)
Cover Place
Praha (CZ)
V sobotu 31.3.2012 se můžete těšit na další pokračování eventů GTFCKD (www.gtfckd.cz) . Po úspěšném Djs Marathonu, který se konal loni v září na holešovickém Výstavišti, jsme se rozhodli ho trochu rozšířit a udělat znovu.

Tentokrát se můžete těšit na tři nezávislá podia s plejádou více jak 40ti českých i zahraničních djs. A opět v hodinových setech. Celá akce bude trvat více jak 16 hodin. Akce startuje v 16:00 a poslední tóny zazní kolem 08:30 ráno, takže se těšte na nadupané ranní sety!

Na hlavní GTFCKD main stage se vystřídají hosté jako uznávaný dj a producent Tomas Haverlik ze sousedního Slovenska, Brian aka Kid Diesel, Michael C, Bon Finix s Tripmainem, Jakub Mildner s kolegou Pietrem, rezident těchto akcí dj Ketan, Kifli, Michael J, K.Sandra, slovenské sourozenecké duo Aniko Tomowitch a Tomin Tomovic, Revis s Pete Walkem a další skvělí hosté.

Dj Lucas Hulan, který bude na akci prezentovat svou NIGHTPHUNK stage zaručuje zábavu s hosty jako jsou např. Dj Schwa, Pat Heart (Fr), Subgate, mladičký Ezwell, Petr K, Vasquez, Face aka Myclick, Tokátko a mnoha hosty z Ruska a Běloruska.

Techno budou reprezentovat djs vystupující na TECHNO BEATY stage. Zde si organizátoři, této pravidelné akce v Pekelným baru, pozvali např. Clara Bailar, Pavel Krejdl, Callbee, Pavel Faktor, Lukasch, Chud a mnoho dalších.
Opravdu se chystá další djský marathon!

Vždy jsme se snažili, aby byla celá akce pro všechny návštěvníky a pro naše fanoušky něčím zajímavá. Ať už hosty, místem nebo obojím. Dlouho jsme hledali místo, kde bychom další pokračování DJs Marathonu udělali. Nakonec jsem se rozhodli pro párty ideálně upravený atomový kryt COVER PLACE (www.coverplace.cz) a jsme přesvědčeni o tom, že to nebylo špatné rozhodnutí. Místo je neuvěřitelně kouzelné a mystické.
Sáhněme si všichni na srdce a zeptejme se sami sebe, kdy (nebo jak často) se nám naskytne zažít pořádnou taneční párty v atomovém krytu pro 800 lidí? Cover Place se nachází necelých 300 metrů od metra „B“ Vysočanská směrem k Harfě. Vchod je přímo u chodníku vedle Hospodářské komory, nelze jej přehlédnout!!

Vstupné bylo stanoveno na 99,-CZK a vstupenky budou k zakoupení pouze na místě.

V prostoru atomového krytu budou pro Vás přichystány již zmíněné 3 hudební podia, šatna, speciální Food Bar, aby jste mohli doplnit energii chutnými a řádně kalorickými jídly, 3 bary, velké záchody, 3 únikové východy + jeden standardní vchod a východ, speciální projekce a videomaping na GTFCKD stagei v režii italského Vj Luper @ Kinocirkus, sexy hostesky prezentující výrobky našich partnerů, nekuřácká odpočinková Lounge room a mnoho dalšího.

Nezapomeňte, 31.3.2012 můžete již od 16 hodin zažít pravý a nefalšovaný DJs Marathon!

GTFCKD team!!
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 25. 1. 2012 15:00
Chovancová, Michaela. 2012. GTFCKD DJs Marathon poslední den v březnu!! . Vychytané.cz. [Online] 25. 1. 2012. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5176. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/GTFCKD-DJs-Marathon-posledni-den-v-breznu!!-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.089s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.192.52.167
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 20:42