Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Darujte k Valentýnu vstupenky na muzikál Quasimodo!

Přemýšlíte o dárku ke svátku všech zamilovaných a nebaví vás už kupovat sladké dortíky, plyšová zvířátka či šperky? Překvapte svou drahou polovičku originálním dárkem v podobě vstupenky na romantický muzikál QUASIMODO s podtitulem ‚Kdysi se pro lásku umíralo‘.
Přidat na Facebook
Příběh plný hlubokých citů – neopětované lásky, zrady, žárlivosti a nenávisti je věčný. Má nespočet podob a každý si pod ním představí svůj vlastní příběh. Nemůžete proto sebe ani své blízké ochudit o hudební dílo, za kterým stojí silný tým zkušených hudebníků, scénografů, choreografů a známých muzikálových herců. A to vše pod taktovkou režiséra Martina Kukučky.

K Valentýnu kromě vstupenky na muzikál QUASIMODO, jehož domovem je Divadlo Hybernia, zabalíte své lásce také umělecký zážitek a mnoho známých tváří. V hlavních rolích se můžete těšit na Radku Pavlovčinovou, Markétu Procházkovou, Jiřího Korna, Ondřeje Rumla, Tomáše Trapla, Davida Krause, Romana Vojtka, Mariana Vojtka nebo Zdeňku Trvalcovou. Dárkem potěšíte i fanoušky skupiny Nightwork. Spoluautory hudby jsou totiž sympaťáci Jan Maxián a Jakub Prachař.

Díky online službě HOMEticket, jež nabízí společnost Ticketportal, můžete navíc svého partnera překvapit originálním návrhem vstupenky. HOMEticket navíc umožňuje zakoupit lístky na internetu a rovnou si je vytisknout na vlastní tiskárně, takže pro ně nemusíte nikam chodit. Stačí vložit do obálky a pak se jen těšit na radost, která přijde při jejím rozlepování.

Vstupenky na muzikál QUASIMODO jsou v prodeji na pokladně Divadla Hybernia, na webovém portálu www.ticketportal.cz a ve všech prodejních místech společnosti Ticketportal. Cena vstupenky se pohybuje od 199 CZK, CD je za 299 CZK.

TIP: Speciální valentýnské představení spojené s autogramiádou se uskuteční v neděli 12. února 2012.

Podrobnosti na www.muzikal-zvonik.cz nebo na www.ticketportal.cz

Zdroj. TZ Original Communications, s.r.o.
Lakina
(Lada Váňová)
středa 1. 2. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Darujte k Valentýnu vstupenky na muzikál Quasimodo!. Vychytané.cz. [Online] 1. 2. 2012. [Citace: 4. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5171. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Darujte-k-Valentynu-vstupenky-na-muzikal-Quasimodo!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.152s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: neděle 4. prosince 2022 03:34