Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Dva podezřelé z vloupání zadrželi strážníci MP Zlín

V sobotu nad ránem přijalo SOC Městské polciie Zlín oznámení, že se nějaký neznámý muž dobývá do objektu restaurace na sídlišti Podhoří. Na místo byly ihned vyslány nejbližší hlídky MP Zlín, které v 1. patře spatřily muže, jež se snažil prostor objektu opustit, ale tento manévr mu nevyšel.
Přidat na Facebook
V budově pak strážníci zadrželi ještě dalšího muže. U obou mužů z Otrokovic, ve věku 18 a 26 let, byly posléze nalezeny kartony cigaret různých značek a značné množství mincí. Pro podezření ze spáchání tr. činu byli o celé věci vyrozuměni kolegové z republikové policie, kteří si ji převzali k dalšímu šetření.

Těžko uvěřitelné, ale skutečné. Chtěla udělat kamarádkám radost.
V nedělní odpoledne přijalo SOC MP Zlín oznámení, že v provozovně drogerie v OC Čepkov byla zadržena pachatelka pokusu o krádež. Na místo byla vyslána nejbližší hlídka MP Zlín, která zjistila, že se jedná o 15letou dívku z Machové. Tato se pokusila odcizit zboží v celkové hodnotě 4.624 CZK, přičemž se jednalo o makeupy a řasenky, které si dotyčná nastrkala do rukávů a poté se snažila projít pokladní zónou bez placení. Její počínání ovšem neuniklo pracovníkovi bezpečnostní agentury, který ji za pokladnou zadržel a následně přivolal hlídku MP Zlín.

Dotyčné nyní hrozí pokuta do výše 2.000 CZK a celá věc bude dále předána na OSPOD MMZ.

Zdroj: TZ Městská policie Zlín
Lakina
(Lada Váňová)
pondělí 16. 1. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Dva podezřelé z vloupání zadrželi strážníci MP Zlín. Vychytané.cz. [Online] 16. 1. 2012. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5169. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Dva-podezrele-z-vloupani-zadrzeli-straznici-MP-Zlin
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.095s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 23:57