Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Udělejte radost svým blízkým - živá show Michaela Jacksona je tady!

Pokud patříte mezi ty, kteří jsou pracovně vytížení, anebo prostě jen nemáte rádi předvánoční shon v nákupních centrech, máme pro vás originální tip na dárek, a to přímo z pohodlí vašeho domova. Stačí jen pět minut a vstupenky na originální živou show Michaela Jacksona, Forever King of Pop, máte doma.
Přidat na Facebook
Svým blízkým tak uděláte radost v podobě 2,5hodinového představení, které nabídne to nejlepší z 40leté kariéry této popové legendy. Jedinečná atmosféra živých vystoupení včetně autentického „živého“ Michaela Jacksona je v rámci Forever King of Pop show dotažena k dokonalosti. O neopakovatelnou show se postarají i ostatní vystupující zpěváci, gospel choir, tanečníci a kaskadéři, živá doprovodná skupina, nádherné kostýmy, velkoplošná videoprojekce, výpravné kulisy a další doprovodné efekty. Fanoušci se mohou těšit na všechny hity včetně Billie Jean, Beat It, Thriller, Bad, ABC, I Want You Back, Black Or White, I Just Can´t Stop Loving You, Blood On The Dancefloor a mnoho dalších. Třešničkou na dortu bude autentická pódiová prezentace videoklipů k hitům Thriller a Smooth Criminal.

Tento jedinečný dárek můžete získat u společnosti TICKETPORTAL, která distribuuje vstupenky na vystoupení a přichází navíc před vánočními svátky s příjemnou novinkou. Tu ocení zejména ti, kteří se po celý advent snaží vyhnout nákupnímu chaosu a nechávají nákup dárků na poslední chvíli. Díky online službě HOMEticket nemusí do obchodu dokonce vůbec. HOMEticket umožňuje zakoupit lístky na internetu a rovnou si je vytisknout na vlastní tiskárně. Vaše starosti končí ve chvíli, kdy vstupenky vložíte do obálky. Poté se už stačí jen těšit na radost, která přijde při jejím rozlepování.

Podrobnosti na http://foreverkingofpop.net nebo na www.ticketportal.cz

Zdroj: TZ Original Communications, s.r.o.
Lakina
(Lada Váňová)
pátek 16. 12. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. Udělejte radost svým blízkým - živá show Michaela Jacksona je tady!. Vychytané.cz. [Online] 16. 12. 2011. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5163. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Udelejte-radost-svym-blizkym---ziva-show-Michaela-Jacksona-je-tady!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.043s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.56.9
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 00:05