Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Tip na dárek na poslední chvíli: za 5 minut zážitek na celý život!

To nejkrásnější, co můžete pod stromeček ukrýt, je vaše přítomnost. Nemusíte mít ani strach, že by se jednalo o dárek, který by se obtížně balil, nebo zdlouhavě sháněl. Vstupenky na muzikál QUASIMODO, jedno z nejúspěšnějších děl letošní sezóny, si můžete vytisknout doma klidně až přímo na Štědrý den.
Přidat na Facebook
Kromě vstupenky na muzikál QUASIMODO, jehož domovem je Divadlo Hybernia, zabalíte svým milovaným také umělecký zážitek a mnoho známých tváří. V hlavních rolích se můžete těšit na Radku Pavlovčinovou, Markétu Procházkovou, Jiřího Korna, Ondřeje Rumla, Tomáše Trapla, Davida Krause, Romana Vojtka, Mariana Vojtka nebo Zdeňku Trvalcovou. Pokud se rozhodnete strávit večer s celou rodinou, vaše děti jistě nebudou proti, autory hudby jsou populární herci a muzikanti Jan Maxián s Jakubem Prachařem.

Společnost TICKETPORTAL, která distribuuje vstupenky na představení, přichází navíc před vánočními svátky s příjemnou novinkou. Tu ocení zejména ti, kteří se po celý advent snaží vyhnout nákupnímu chaosu a nechávají nákup dárků na poslední chvíli. Díky online službě HOMEticket nemusí do obchodu dokonce vůbec. HOMEticket umožňuje zakoupit lístky na internetu a rovnou si je vytisknout na vlastní tiskárně. Vaše starosti končí ve chvíli, kdy vstupenky vložíte do obálky. Poté už stačí jen se těšit na radost, která přijde při jejím rozlepování.

K vstupenkám na QUASIMODA můžete přibalit také muzikálové CD plné písní, které si během návštěvy představení rychle oblíbíte. Vstupenky na muzikál QUASIMODO jsou k prodeji na pokladně divadla Hybernia či na portálu TICKETPORTAL. Cena vstupenky se pohybuje od 199 CZK, CD je za 299 CZK.

Podrobnosti na www.muzikal-zvonik.cz nebo na www.ticketportal.cz

Zdroj: TZ Original Communications, s.r.o.
Lakina
(Lada Váňová)
úterý 13. 12. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. Tip na dárek na poslední chvíli: za 5 minut zážitek na celý život!. Vychytané.cz. [Online] 13. 12. 2011. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5162. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Tip-na-darek-na-posledni-chvili:-za-5-minut-zazitek-na-cely-zivot!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.089s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.77.106
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 16:39