Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Enfilade s Obstacles a De Mood

V úterý 31. ledna proběhne první díl nového seriálu koncertů Enfilade, na kterém se představí kapely Obstacles, de Moon a Town Portal.
Přidat na Facebook
Obstacles (DK) jsou instrumentální banda, která nesází na vokály, ale na strukturu skladeb, šílené beaty, precizní timing a zajímavé rytmy. Pánové kritici by Obstacles zasadili do škatulky math-rock, ale nová deska Obstacles se do této škatulky už nevleze. Kapela stojí na základech kultovních Children of Fall, jimiž si někteří členové prošli. Kvartet objel několikrát Evropu křížem krážem a v ČR se těší velké oblibě. Obstacles jsou živelnou kapelou, která svou divokostí umí ovládnout pódium. Obstacles na turné představí nové EP.

de Mood to jsou kytarové melodie z prstů Aleše doprovázené dunivými tóny baskytaristky Kristl a precisním groove bubeníka Břeti. De Mood jsou kapelou nabízející indie, pop, punk, dravost, melodičnost i energií ve stylu barvitějších The Subways. De Mood odehráli koncerty v Rusku, UK i USA.

Town Portal (DK) je kapelou, která se donekonečna odráží od hranic hudebních žánrů. Členové si prošli death metalovými, shoegazovými a math-rockovými kapelami. V Town Portal se všechno míchá, pod tlakem vaří v Papinově hrnci a chystá se explodovat. Kapela na turné přiveze svou debutovou desku.

DJ’s Cat Flu nabízí taneční směs punku a hardcoru, kterou neuslyšíte nikde jinde.

Projekt Enfilade, představující zajímavé hudební projekty z celého světa, vznikl spojením dvou brněnských produkcí 6dbs.org a Level B.
r.o.b
(Robin Eliáš)
středa 25. 1. 2012 08:00
Eliáš, Robin. 2012. Enfilade s Obstacles a De Mood. Vychytané.cz. [Online] 25. 1. 2012. [Citace: 6. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5153. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Enfilade-s-Obstacles-a-De-Mood
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.068s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.121.117
Serverový čas: úterý 6. prosince 2022 18:37