Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Astronautalis a kolega Bleubird na full moon party

Nová sezona klubu Fléda a nová éra hudebního magazínu Full Moon oslaví velký společný start. Ve středu 1. února vystoupí americký rapper Astronautalis a kolega Bleubird a ve stejný den vyjde nové, jednadvacáté číslo časopisu Full Moon: v novém originálním kabátku a s výhledem samých životních jistot a pozitiv
Přidat na Facebook
Budou soutěže, DJ, spousta drinků a afterparty a samozřejmě, jak je u Andyho Bothwella zvykem, parádní koncert.

Astronautalis právě vydal novou velkou desku This Is Our Science a podle očitých svědků se mu na ni podařilo přenést koncertní energii i drive, kterým charismatický performer vládne. V České republice je pečený vařený, ale 1. února se uskuteční jeho první české vystoupení na prknech velkého klubu – tomu, jak se s tím popasuje, bude přihlížet i jeho velký fanoušek, hudební časopis Full Moon.

„Konečně dostal Andy živelnost svých koncertů i na desku. Energický hiphop pro intoše.“

„Objeven velice nedávno a adorován během několika sekund. Alternativní hipec jako řemen.“

„Spíš než hudebník působí Astro naživo jako divadelní performer. To by nemělo nikoho překvapit po informaci, že studoval divadelní režii. Kus svého performerství se mu daří soustřeďovat do svých studiových nahrávek. Proto máte při jejich poslechu pocit, že vidíte Andyho stát před sebou, pitvořit se, koulet očima, šermovat rukama a prožívat každé slovo, každý úder beatu. Je to žoviální a výřečný týpek, u nás by se možná řeklo: lidový vypravěč.“

Astronautalis je na aktuálním turné s parťákem, rovněž americkým raperem Bleubirdem, který v Brně i v Praze už hrál: dobří holubi se tedy vracejí i letos. Lístky jsou v prodeji od 120 Kč, na místě bude vstupné za 200 Kč.

V obchodě Indies a na bárečku Flédy lze rovněž zakoupit speciální lístky „2v1“ za 250 Kč, které vám umožní vstup nejen na Full Moon party, ale i na akci Enfilade s Obstacles (DK), která proběhne den před Full Moon.
r.o.b
(Robin Eliáš)
pátek 20. 1. 2012 08:00
Eliáš, Robin. 2012. Astronautalis a kolega Bleubird na full moon party. Vychytané.cz. [Online] 20. 1. 2012. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5151. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Astronautalis-a-kolega-Bleubird-na-full-moon-party
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.066s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 17:45