Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kravín hledá talent! Druhé kolo DJské soutěže!

Již tento pátek v MC Kravín souboj dalších 3 mladých djských nadějí !
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Kravín hledá talenty - 2.kolo!
pátek 20. ledna 2012 21:00
(konec +- sobota 21. ledna 2012 04:00)
Kravín
Valašské Klobouky (CZ)
Přátelé, naše soutěž, ve které hledáme mladé talentované djs, se přehoupla do druhé fáze! V našem klubu budou tento pátek vystupovat další 3 mladé naděje.. Kdo bude rozhodovat o tom, který z nich bude pravidelně hrát v našem klubu? No přece Vy !

Na první akci se nám představila trojička djs, jmenovitě dj MKO ze Zlína, DJ RC z Olomouce a místní borec dj Čaník, který také nakonec uhájil první místo. Druhý skončil dj RC s těsným náskokem na třetího dje MKO.

Nyní si opět budete moci za své fandění vybrat výhru! Pokud vás favorit vyhraje, můžete svůj pásek na baru vyměnit za cokoliv v hodnotě vašeho vstupného - více info na konci článku.

Představme si naše djs :

DJ RAUCO
- https://www.facebook.com/events/195261660569451/

Mé jméno je Jakub Smetana ale kamarádi mi neříkají jinak než Rauco. Je mi 18 let a pocházím ze Zlína. Začal jsem trénovat nejdříve sám ve zkušebně později se mi zdařilo a také na nealko diskotékách ve Zlíně. Celkově za pultem stojím již tři roky. Na diskotékách pravidelně dva roky a za tu dobu jsem si zahrál s osobnostmi jako Ondra Albrecht, DJ Vanduch, DJ Z@x. Hudební styly kterým se věnuji jsou House, Electro House, Electro a samozřejmě taneční pecky i z řad světových hitparád. Jako asi pro většinu DJů je hudba mím životem.DJing mým koníčkem a také rád bavím lidi.DJ SAXO - https://www.facebook.com/events/147977025313511/

Hrál jsem s djs jako jsou Dj Ondra Albrech nebo Tomáš Vanduch. Hraji clubové pecky jako například Feddel Le Grand atd. Hraní mě baví ani ne tak kvůli penězům, ale kvůli tomu, že mám rád muziku, baví mě to a jsem rád, když se baví taky lidi. A to umím ze všeho nejlépe - rozproudit lidi!DJ ANTHONY - https://www.facebook.com/events/228740853870225/

K Djingu jsem jsem se dostal minulý rok, když jsem se začal více zajímat o elektronickou hudbu. Hned na začátku jsem se seznámil z DJ Matthiassem, který mi spoustu věcí vysvětlil a radí mi dodnes.
Zatím hrávám na menších soukromých akcích ( narozeninové párty , školní akce ...). Někdy chodím sekundovat Dj Matthiassovi a zahrál jsem si s ním i na Kravíně.
Jako každý Dj mám i já své oblíbené žánry A mezi ně patří progressive a electro house. Ale nezaměřuji se jenom na tyto styly, snažím se, aby lidi moje hudba bavilaJak to bude fungovat

U vstupu se rozhodnete, komu fandíte -> dostanete pásek v barvě favorita
Takto můžete koupit pásků, kolik chcete – v 01:00 bude vyhodnocení
Dj, který bude mít nejvíc fanoušků, vyhrává a postupuje do 3.kola!
Fanoušci vítězného teamu obdrží zpět své vstupné ve formě poukázky na bar. Funguje to tak, že přijdete na bar, pásek v barvě vítězného teamu (který budete mít na ruce) odevzdáte na baru a výměnou za to si můžete vzít alko či nealko v hodnotě 50Kč – samozřejmě dle vašeho výběru (mladistvým nenaléváme!)
majkl
(Michal Gaja)
středa 18. 1. 2012 08:00
Gaja, Michal. 2012. Kravín hledá talent! Druhé kolo DJské soutěže!. Vychytané.cz. [Online] 18. 1. 2012. [Citace: 26. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5149. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kravin-hleda-talent!-Druhe-kolo-DJske-souteze!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.074s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.192.254.173
Serverový čas: úterý 26. září 2023 21:55