Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Cali To Detroit Boombox v Lucerně!

Co spojuje slunnou Cali a apokalyptický Detroit? Muzika.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Cali To Detroit Boombox - MED & GUILTY SIMPSON
úterý 17. ledna 2012 21:00
(konec +- středa 18. ledna 2012 04:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Oba MCs, co se představí na Cali to Detroit Boombox spojuje ještě jedna věc: kult. Oba vydávají na kultovním labelu Stones Throw a oba mají tu čest, že spolupracovali s asi nejuznávanějšími producenty sve generace - J.Dilla a Madlib. MED je z Oxnardu, domova lidi jako Madlib, Oh No, Kan Kick, Declaime nebo Wildchild. Když jste z takové party, je to pak možná snažší. Mít jinak na kontě hostovačky na deskách od Lootpack, Quasimoto, J.Dilla nebo Madvillain. Mít beaty od od Dilly, Madliba, Oh No nebo Just Blaze. Mít na svých deskách mezi hosty jména jako Erykah Badu, Diamond D, Aloe Blacc, Planet Asia, Talib Kweli nebo Hodgy Beats z OFWGKTA... Tím se nemůže pochlubit mnoho kolegů z branže. S novou deskou - Classic přijíždí MED předvést, proč on se tím vším pochlubit může.

Záda mu bude krýt pýcha Motor city. Guilty Simpson vyrůstal se smetánkou z D - J Dilla, Slum Village, Eminem & D12, Obie Trice, Proof, Phat Kat a Black Milk. První skladba - Strapped na společném albu Madlib/J.Dilla - Jaylib, je vážně seriózní začátek kariéry. Debut album Ode To The Ghetto pak jen potvrdilo, že naděje do Guiltyho vkládané, byly na místě. Pouhé tři roky a na kontě má další album - OJ Simpson, účast v all star projektu Random Axe (Guilty Simpson, Sean Price a Black Milk)... Bacha na toho Guiltyho.
winslayer
(Lukáš Plaček)
pondělí 16. 1. 2012 08:00
Plaček, Lukáš. 2012. Cali To Detroit Boombox v Lucerně!. Vychytané.cz. [Online] 16. 1. 2012. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5140. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Cali-To-Detroit-Boombox-v-Lucerne!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.133s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.192.38.248
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 09:42