Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

inferiff

V pátek 13. dubna bude v Masters of Rock Café ve Zlíně Černý pátek. Na prvním ročníku metalového festivalu INFERIFF vystoupí špička české a slovenské scény a jedno „překvapení“ z Polska.
Přidat na Facebook
Headlinerem prvního ročníku je VIRGIN SNATCH – smečka, kterou si zapamatujete už při jejích prvních riffech. Nekompromisní thrash/death testamentovského střihu, který vás nenechá v klidu. Anebo, co takhle se proběhnout lesem extrémní melodiky v podání ADOR DORATH? Exkurze do světa dávných mystérií a hypnotické black-doomové smrště. Kdo rád progresivní dark metal s doom a death vlivy, ten bude jistě potěšen další z nej domácích kapel – SIX DEGREES OF SEPARATION, kteří taktéž ozdobí festival. Pro oldschool thrash dřevorubce „přivezeme“ SHAARK, Pantera české metalové scény; ANTROPOID – smečka, jež vás vrátí do doby vrcholného rozkvětu thrashmetalu vírem riffového uragánu. Celý metalový svátek odstartuje AGONIA – Metallica revival, která zahraje legendární skladby nejznámější metalovky na světě.

Brány inferna otevíráme v 17:00. V průběhu festivalu jsou připraveny soutěže o hodnotné ceny, po skončení koncertů pak metalotéka s projekcí klipů.


Akce je organizována studenty Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, pod jejíž záštitou je také celý festival.


Podrobné info a rezervace vstupenek: www.inferiff.utb.cz
BB
(Bára Vlková)
neděle 8. 4. 2007 08:00
Vlková, Bára. 2007. inferiff. Vychytané.cz. [Online] 8. 4. 2007. [Citace: 5. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=513. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/inferiff
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.126s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.192.92.49
Serverový čas: pondělí 5. června 2023 08:13