Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Hurra Torpedo - kuchyňská smršť na Flédě

Norská kapela Hurra Torpedo přijíždí se svou elektrospotřebičovou hudební show do ČR a svoji tour odstartuje 24. ledna v brněnském klubu Fléda.
Přidat na Facebook
V předvánoční kampani nejmenovaného prodejce elektrospotřebičů je vidět trio ulítlých performerů v modrých teplákách zpívající českou koledu a ničící při tom elektrospotřebiče. Málokdo asi poznal, že se jedná o norskou kapela Hurra Torpedo, která místo běžných hudebních nástrojů používá ledničky, sporáky, pračky a mikrovlnky.

Pokud máte pocit, že už jste v životě viděli všechno, nenechte si ujít „kuchyňské“ verze známých hitů od Britney Spears, Pixies nebo Lady Gaga. S mrazáky, sporáky, pračkami, toustovači, hrnci a mikrovlnkami posouvá norská kapela známé popové songy do teritoria experimentálně komediálních vystoupení.

Trio performerů ve stylových teplákovkách se do širšího povědomí dostalo před pěti lety, kdy miliony lidí na internetu zhlédly jejich klip s kuchyňskou verzí hitu Total Eclipse Of The Heart od Bonnie Tyler. Záznam z norské televize udělal z kapely přes noc nefalšovaný internetový fenomén.

V rámci svého lednového turné po ČR se Hurra Torpedo představí živě ve třech českých klubech (brněnská Fléda, pražský Palác Akripolis a ostravský Fabric), přičemž jejich brněnský koncert bude součástí pokračujících oslav 100. a 10. výročí klubu Fléda.

A pozor, partnerem koncertu je společnost Elektrowin, která se zabývá zpětným odběrem elektrozařízení. Pokud máte doma nepotřebný starý mobil, toaster nebo jiný elektrospotřebič, doneste ho v den konání akce na místo a z každé předem zakoupené vstupenky na tento koncert vám bude vráceno 100 Kč.

Napsali o koncertech Hurra Torpedo:

„Ze žádné kapely, která zahrála na letošním festivalu SXSW v Austinu, jsem nebyl tak paf jako z norské spotřebičové kapely Hurra Torpedo. Těžko říct, jestli to bylo neúnavné násilí vůči neživým objektům, narážky k divákům během přestávek mezi písněmi nebo švihlé oblečení, ale kombinace všech těchto elementů udělala z vystoupení jedno z nejlepších, které jsem v životě viděl.“
Todd Maternowski – Pegasus News

„Tak živelnou atmosféru jsem už hodně dlouho nezažil. Neskutečný kotel. Sranda. Strhující zážitek. Bravo!
Holy Jay – Rave.cz

„Odezva od publika byla fantastická. Tihle hoši jsou trochu muzikanti a trochu herci, ale tak či onak umí udělat fenomenální show. Absolutně doporučuji, jestli hrají někde poblíž, tak to bude večer, na který nezapomenete.“
blog Sun Is High
r.o.b
(Robin Eliáš)
pátek 20. 1. 2012 08:00
Eliáš, Robin. 2012. Hurra Torpedo - kuchyňská smršť na Flédě. Vychytané.cz. [Online] 20. 1. 2012. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5123. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Hurra-Torpedo---kuchynska-smrst-na-Flede
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.106s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 15:57