Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Madnessday - wednesday live nights at Fléda

Ve středu 11. ledna 2012 proběhne na Flédě první díl nového seriálu živých koncertů Madnessday s podtitulem Wednesday Live Nights. Na premiérovém dílu vystoupí kapely My Dead Cat a Wild Tides.
Přidat na Facebook
Jsi šílený ty, když brouzdáš po webu, hledáš, čenicháš a očekáváš od hudby víc než jen prvoplánovou a povrchní pornografii, nebo jsme to my, kteří jsme se rozhodli tě v tom podporovat? Ne, šílený jsou středy. A proč zrovna středy? Protože každou středu v měsíci děláme na Flédě koncerty kapel, pro které stojí za to vytáhnout paty od jabka i švestek. Šílenější už je pak jenom sobota. Sobota, strčíme ho do bota. Tak strč nohy do bot a přijď si to s náma užít. Ať má ta nádhera dlouhý trvání.

Sečteno a podtrženo, seriál Madnessday ti během pěti koncertů představí více či méně známé kapely české nezávislé kytarové scény. Přijď se přesvědčit, že nejen „velká jména“ umí dělat „velkou hudbu“ a mnohdy je to spíš naopak. Kapely jsme vybírali pravě vzhledem ke kvalitě jejich živé produkce. Na premiérové noci vystoupí brněnská kapela My Dead Cat, jež s drobnými přestávkami hraje od roku 2001 a která v současné době pracuje na svém novém albu. Druhým hostem budou pražští „surf-punkeři“ Wild Tides. Koncerty budou probíhat vždy na malé stagi Flédy. Vstupné je méně než symbolické, a to 50 Kč.

r.o.b
(Robin Eliáš)
pondělí 9. 1. 2012 17:03
Eliáš, Robin. 2012. Madnessday - wednesday live nights at Fléda. Vychytané.cz. [Online] 9. 1. 2012. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5122. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Madnessday---wednesday-live-nights-at-Fleda
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.091s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.192.38.248
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 09:15