Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Miquel vydal nové "Remedy EP"!

3 skladby včetně remixu od Marcuse Coopera vychází u OneWay Records.
Přidat na Facebook
Královéhradecký Miquel má za sebou další producentský zářez.
Po letošních úspěšných releasech jako Great Idea EP, Night Evolution EP nebo remixu pro Chrise Sadlera a Choixe vydává další progressive EP, které obsahuje 2 nové tracky z jeho dílny: Remedy a Funky Cleaner.

Track Remedy je navíc obohacen remixem, o který se postaral Marcus Cooper.
Remedy EP vyšlo 22. prosince 2011 u anglického labelu OneWay Records a je dostupné na
portálu Beatport www.beatport.com/release/remedy/847798 .

Miquel info:
www.miquel.cz
www.soundcloud.com/miquel-cz
www.facebook.com/miquelcz

Marcus Cooper info:
www.djmarcuscooper.com
www.http://soundcloud.com/marcuscooper
www.facebook.com/djmarcuscooper

Miquel Biography:
Královehradecký DJ Miquel (vlastním jménem Michal Strouhal) se k hraní dostal v roce 1995. Ze začátku to byly jen diskotéky, ale už během roku 1996 se dostalo i na první ryze taneční akce, kde hrál trance a house. Jeho DJské začátky jsou spojeny především s Pardubickým L-Klubem a s klubem DISCO 2001 v Hradci Králové (klub dnes funguje pouze jako disco club). Stal se také jednou třetinou projektu Balistix, se kterým vystoupil např. na prvním Summer Of Love (1997). Jejich hard trance se docela chytil, o čemž svědčí hodně koncertů které poté v letech 97 - 99 odehráli a vydané album u dnes již neexistujícího Virtual Labelu.

Miquel si ale takto ve trojici na své nepřišel a tak hrál častěji jako DJ v klubech po celé ČR. Začal dělat vlastní muziku a v 99 roce nakonec z Balistix odešel, aby se vydal vlastní cestou. Od té doby je pevně spojen hlavně s techno music.V období nástupu desítek mladých jmen Miquel jako jeden z prvních u nás založil vlastní techno label LICKER a vydal 4 desky, které sklidily hodně solidní ohlasy. Jednou z nich byla i první deska DJe Orbitha (Sonnenmachine) která obsadila 5 místo jako singl roku v anketě Dance Awards 2002. Label Licker se v té samé anketě umístil na 4 místě. Miquelova hudba se objevila i na vinylu u TechEx rec. a na různých českých CD kompilacích a to i na kompilacích předních českých magazínů X-Mag a Bassline. V současné době svou produkci vydává na prestižním anglickém labelu Yin Yang records, kde své tracky vydal např. i Michal Poliak, dále pak u vydavatelství OneWay, Dirty Stuff records a MOSP recordings, pro který remixoval např. singl Chrise Sadlera - Take It Shake It.

Miquel také občas pořádá své vlastní akce, mezi ty větší patří např. párty LOG IN, která proběhla v pardubickém L-klubu v čele s Chrisem Liebingem (2002) a rok poté s Hardcellem. Dnes se raději přiklání k menším akcím v klubu Event - Hradec Králové, kde má svou vlastní noc pod názvem GROOVE a nebo pořádá různé klubové noci v dalších klubech převážně po východních čechách.

Do roku 2006 jste Miquela mohli slyšet hrát převážně techno, postupem času se ale nachází i ve stylech house, electro a v současnosti nejvíce koketuje s progressive.

Jeho sety byly ke slyšení na festivalech Sunrising, Summer Of Love, Cosmic Trip, Hangars 2002, Planet Roxy, Svojšice, na legendárních brněnských Garage, na pražské Evolution atd. Mezi významější zahraniční DJs, po jejichž boku si mohl zahrát, patří např. duo Space DJz, Paul van Dyk, Marco Zaffarano, Corvin Dalek, Oliver Ho, Scan X, Regis, Chris Liebing, Hardcell, CJ Bolland, Monika Cruse, Jochen Miller a mnoho dalších.
Marcus
(Marcus Cooper)
pátek 30. 12. 2011 08:00
Cooper, Marcus. 2011. Miquel vydal nové "Remedy EP"!. Vychytané.cz. [Online] 30. 12. 2011. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5118. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Miquel-vydal-nove-_Remedy-EP_!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.068s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.56.9
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 00:09