Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Silvestr na Flédě

Jako každý rok i letos přichází Fléda se silvestrovskou party, které bude tento rok dominovat britská breakbeatová dvojice Soul of Man z labelu Finger Lickin‘.
Přidat na Facebook
Těžko říct, s jakými nadějemi zakládali Justin Rushmore a Jem Panufnik aka Soul of Man na konci devadesátých let svůj label Finger Lickin‘, ale ať už to bylo cokoli, rozhodně nemusí být zklamaní. Vydavatelství Finger Lickin‘ dnes patří mezi jednu z nejprestižnějších breakových značek a pod svými křídli schraňuje taková jména jako The Plump DJs, Krafty Kuts, A-Skillz či The Drumattic Twins. Nebýt Soul of Man, breakbeat by dnes nevypadal tak, jak vypadá. Druhým hostem silvestrovského večírku bude Fabian Ruf alias Beatpoet, německý DJ, který je znám především svým zalíbením v deephousu a ambientu, ale nepohrdne ani tradičním technem či techhousem. Dále se na hlavním pódiu představí Mini Da Minx. Tato DJka a producentka původem z ČR holduje především elektru, breakbeatu, funku a vůbec všemu se silnou basovou linkou. Na main stage vystoupí i domácí oblíbenci: rovnější scénu budou reprezentovat Tvyks a Orbith, zatímco o polámanější beaty se postarají Yak a Kotlyk.

Na Bar stage se utkají dvě brněnské drumandbassové crew, za Redrum bude hrát Sayko, Panzer a Pier, kdežto Pohon pošle za mixpult Spoola, ufO a Musicanta.

Vstupenky na Silvestra na Flédě s místem, šampusem a malým občerstvením jsou na Flédě na recepci Hostelu (otevřeno od 7.30 do 23.00 hod.). Cena této vstupenky je 350 Kč. Koupi neodkládejte, je jich jen limitované množství.
r.o.b
(Robin Eliáš)
neděle 25. 12. 2011 08:00
Eliáš, Robin. 2011. Silvestr na Flédě. Vychytané.cz. [Online] 25. 12. 2011. [Citace: 30. 11. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5113. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Silvestr-na-Flede
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.069s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.197.101.251
Serverový čas: čtvrtek 30. listopadu 2023 17:33