Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Noví fotografové - Nová kreff – Už dnes večer v akci!

Kráčíme dál mílovými kroky a na všechno sami nestačíme, proto dáváme prostor i vám a neustále hledáme nové členy našeho týmu. S pár nováčky v našich řadách se setkáte už dnešní večer. Že nevíte s kým a kde..? A chcete taky?
Přidat na Facebook
Není nic snazšího, tak jako Česko hledalo svoji superstar i my hledáme mladé talentované lidi, kteří se nebojí a kontaktují nás. A právě to udělali naši dva noví fotografové, kteří dneska prožijí pravý křest ohněm. Jejich první nasazení do terénu! Takže holky, kluci, dámy a pánové… Hezký dobrý večer v Musiclandu..

Prvním ze dvou fotografů je Johnson, slyšící na jméno Johny! Jako každý správný kluk chtěl být vystřelen do vesmíru a brázdit ulice svého rodného města v popelářském voze! Ještě, že nám dospěl a zmoudřel.. Ví, že práce kosmonauta není pro mladé kluky to pravé ořechové a jako popelář nesbalí žádnou pěknou slečnu.. Je mu 18 rocků, nemá psa ani kočku, bohužel kouří a nepolyká.., alkoholu holduje jenom po večerech mezi lidma. Slečny pozor, je to kanec.. :o)

A co malého říci o druhém fotografovi..? Skvěle vypadá.., tak trochu více dělá do bojových sportů, takže se konečně někdo zastane našich fotografů :o) Ale jinak je to romantická duše. Rád fotí a to cokoliv.., dokáže najít tisíc detailů ve všední věci.. Na ICQ ho najdete pod tajemným nickem Master_Man. Má doma pořádného hafana a rád by mu dopřál nějakou tu kočičku na hraní :o) Na to že je mu skoro 18 roků, je závislý na kouření a sexu.. Každým coulem šílenec, před kterým by měli být slečny opravdu napozoru..


Tak naše playboye máme za sebou a teď je řada na vás! Umíte psát, fotit nebo si to myslíte…? Tak to pojďte dokázat světu, že vás to opravdu baví! Vychytane.info je tu pro vás!Více o náboru nových sil :o) ve článku Hledáme nové fotografy a reportéry
majkl
(Michal Gaja)
pátek 16. 3. 2007 14:00
Gaja, Michal. 2007. Noví fotografové - Nová kreff – Už dnes večer v akci!. Vychytané.cz. [Online] 16. 3. 2007. [Citace: 30. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=511. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Novi-fotografove---Nova-kreff-–-Uz-dnes-vecer-v-akci!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.039s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.227.251.94
Serverový čas: úterý 30. května 2023 06:33