Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Open Air Festival obhájil cenu v celosvětové soutěži ekologických akcí

soutěže A Greener Festival Awards se opět rozhodla vyzdvihnout český Open Air Festival v celosvětovém měřítku.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Open Air Festival 2012
čtvrtek 9. srpna 2012 21:00
(konec +- pátek 10. srpna 2012 04:00)
Letiště Panenský týnec
Panenský týnec (CZ)
Zařadila ho totiž do stupně “Commended”, tedy mezi doporučené akce z hlediska čistoty a ekologie. Domácí “OAF” se tak opět ocitl po boku zavedených světových festivalů, například britského Sonisphere, ale i dalších vyspělých akcí ve Finsku, USA, Kanadě, Francii nebo Austrálii.

I letos tedy Open Air Festival obhájil své loňské umístění mezi nejčistšími venkovními akcemi vůbec, a to především díky eko konceptu generálního partnera akce společnosti Telefónica, letos pod záštitou programu Think Big. “Těší nás, že zelený koncept umožnil na festivalu vytřídit více než 90 % vyprodukovaného odpadu. Letiště nedaleko Panenského Týnce tak i v průběhu třídenní akce připomínalo zelenou louku a nikoliv kelímkové smetiště. Je tak jasně vidět, že se i takhle velké akce dají uspořádat bez nepříznivých následků na prostředí, kde se konají,” vysvětlila Dana Dvořáková, ředitelka pro korporátní komunikaci společnosti Telefónica.

“Díky samozřejmě patří také návštěvníkům,” usmívá se spokojeně promotér akce Michal Lukeš. “Protože se většina z nich snažila chovat podle našeho “ekologického desatera” jsme docílili čistého a příjemného festivalu pro všechny,” dodává s tím, že i v roce 2012 můžeme počítat s pokračováním konceptu čistého a ekologického festivalu. Další informace o podobě příštího ročníku prozradí pořadatelé už 1. prosince, kdy bude také možné pořídit vstupenky na příští ročník za vůbec nejvýhodnější cenu.

Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 22. 12. 2011 08:00
Chovancová, Michaela. 2011. Open Air Festival obhájil cenu v celosvětové soutěži ekologických akcí. Vychytané.cz. [Online] 22. 12. 2011. [Citace: 7. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5107. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Open-Air-Festival-obhajil-cenu-v-celosvetove-soutezi-ekologickych-akci
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.1s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.85.190
Serverový čas: středa 7. prosince 2022 15:23