Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Vánoční dvojkoncert Lucie Bíle ve Zlíně bude!

Poslední dva vánoční koncerty Lucie Bílé se uskuteční podle plánu. Po dlouhé úvaze se pořadatelé po dohodě s Lucií Bílou rozhodli konec vánočního turné nepřerušit kvůli státnímu smutku.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Bílé Vánoce Lucie Bílé
čtvrtek 22. prosince 2011 17:30
(konec +- pátek 23. prosince 2011 00:30)
Velké kino
Zlín (CZ)
„Všichni v týmu truchlíme za Václava Havla. Domníváme se, že svátečně a komorně laděné koncerty s přemýšlivou atmosférou jsou vhodné pro toto smutné období a nejsou v žádném rozporu s doporučením vlády. Úchvatné texty dnes již také zesnulého Pavla Vrby a průvodní slovo jednoho z nejznámějších farářů Zbigniewa Czendlika nás všechny donutí přemýšlet o životě, lásce a svobodě možná ještě o něco více, než kdykoli předtím,“ říká tour manager Jiří Rous. Pořadatelé už před měsícem vyšli vstříc obrovskému zájmu o vstupenky v Děčíně i ve Zlíně a přidali na stejný den ještě druhý koncert. Jeho začátek je v 17:30. Začátek původně plánovaných koncertů v děčínské Střelnici a ve Velkém kině ve Zlíně se proto posouvá o půl hodiny na 20 hodinu.

„Chceme zabránit frontám u šatny, problémům s dopravou a parkováním v okolí koncertů. Stresu máme všichni v předvánoční době víc než dost. Věříme, že posun diváci pochopí,“ dodává Rous. Lucie Bílá ukončí své úspěšné vánoční turné 22. prosince ve Zlíně. V děčínské Střelnici zazpívá o den dříve 21. prosince. Do obou měst jsou v prodeji ještě poslední vstupenky. Prohlášení Lucie Bílé: „Mám doma několik oblíbených fotografií pana prezidenta Václava Havla a dnes je u každé z nich zapálena svíčka. Všechna slova jsou mi malá, všechna vyznání a díky jsou nedostačující. Pan Václav Havel byl pro mě ztělesněním člověka, který naplnil svůj osud s pomocí těch nejjemnějších zbraní. Všechny nás přesvědčil o tom, že láska, dobro, skromnost, něha, laskavost jsou silnější než jakákoliv zloba lidstva. Byl to velký člověk a záviděl nám ho celý svět."

Jiří Rous, tour manger Lucie Bílé, tel. 777 18 19 20
Mgr. Michal GAJA, GAC, Marketing
majkl
(Michal Gaja)
úterý 20. 12. 2011 08:00
Gaja, Michal. 2011. Vánoční dvojkoncert Lucie Bíle ve Zlíně bude!. Vychytané.cz. [Online] 20. 12. 2011. [Citace: 4. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5103. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Vanocni-dvojkoncert-Lucie-Bile-ve-Zline-bude!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.059s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.56.9
Serverový čas: neděle 4. prosince 2022 23:27