Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Rozhovor s Marcusem Cooperem k party House SOAP Gourmet!

Přinášíme vám exkluzivní rozhovor s djem Marcusem Cooperem, který stojí za party House SOAP Gourmet .... Pojďme se společně mrknout, copak nám o této povánoční party prozradil!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
• House SOAP Gourmet • tech-house mejdlo • Blok12! • Charitativní večírek!
neděle 25. prosince 2011 21:00
(konec +- pondělí 26. prosince 2011 04:00)
Blok 12
Zlín (CZ)
Tak pojďme na to ... :)

Ahoj Marcusi ...jak se máš v tento hektický předvánoční čas?

Ahoj zdravím všechny zejména „pravý klubery“! Cítím se docela v pohodě, jelikož nic hekticky u nás doma neprožíváme a zbytečně nestresujeme! :-) Vždyť Vánoce jsou přeci svátky klidu ne? :-)

Prozraď nám, kde a jak vznikla myšlenka uspořádat party House Soap Gourmet?

Myšlenka o speciálním mejdanu mě osobně lákala dlouho. Ale až nyní s příchodem nekonvenčního prostoru ve Zlíně Blok12 přišla nabídka od jeho majitelů, za což děkuji v projevený důvěře. Dala se vzájemná debata o dramaturgii celého jejich „klub cafe“ a vznikl tak i zmiňovaný koncept akce.Obligátní otázka – jakého hudebního stylu či stylů se 25. prosince v Bloku 12 dočkáme?
Toto „mejdlo“ pro příznivce malých klubovek pravidelně bude přinášet „nekomerční sound“ zejména v rytmech hutnýho tech-house, ale přijde určitě i na minimal-techno a electro-house! Cílem by mělo být vytvořit prostě akci, jak název napovídá, pro jakési „gurmány“ a svým charakterem samotnýho prostoru a rodinnou kapacitou okolo 100 osob tomu Blok12 naprosto vyhovuje!

Kromě tebe na party vystoupí také Ron JB a Andree. Můžeš nám prozradit něco bližšího o těchto dvou mladých djs?

Jasně, tito dva kluci jsou mi blízcí a získali si mě hlavně svým aktivním přístupem, jak k muzice, tak aktivním přístupem k vlastnímu rozvoji. A jsou oba aktivní i v produkci tracků. Ron JB dělal aktuálně remix na můj track Free Summer, který také bude součásti mého EP v celosvětové distribuci u labelu FS Music Records. Andree je producentem kvalitních mash-upů zejména v progresivní muzice, ale tento večer bude nachystán ve speciálním housovém setu.

A jak se na party těšíš a připravuješ ty? Chystáš pro partypeople nějakou specialitku?

Okolo mejdanu jsem v takovém osobním očekávání, že by se mohlo podařit, dle ohlasů, fakt vytvořit bezva akci! Specialitou myslím bude už samotný krásně vytvořený prostor Bloku12 a zmiňovaný charakter akce! Na dalších dílech budou pak speciální hosté, už teď můžu prozradit třeba jméno legendárního dje Loutka! :-)O čem zatím mnoho lidí neví je fakt, že party bude mít také charitativní ráz. Výtěžek ze vstupného půjde na podporu Dětského centra ve Zlíně. Pověz nám něco víc o tomhle záměru ... Koho tenhle chrabrý čin napadl a proč zrovna Dětské centrum? Budou mít návštěvníci možnost podpořit Dětské centrum na místě i jinak, třeba příspěvkem do kasičky? Mohou návštěvníci přinést drobný dárek v podobě plyšáka pro radost?

Tak určitě bych nemluvil o nějaký chrabrosti! :-) Dali jsme nápad do kupy společně podle toho, že by zejména o Vánocích se měli dělat dobrý skutky a podpořit Dětské centrum vyplynulo z kontextu, že sám mám dceru a neumím si představit, čím ty děti v domovech musí bez rodičovské lásky procházet. Takže proč jim nesplnit aspoň nějakou malou radost alespoň o vánocích, když už se neumíme všichni zastavit v náporu starostí i v průběhu roku. Příchozí svoji solidaritu a podporu nejlépe projeví zaplacením vstupného, kdy se můžou rozhodnout dát větší obnos než 40 Kč. :-) Podle velikosti výtěžku budeme raději po zkušenostech konzultovat s Dětským centrem co je ideální pro děti pořídit, o čemž jistě budeme mediálně informovat! :-)

Co bys vzkázal všem potenciálním návštěvníkům party?

Pokud chcete zažít hudební lahůdkářství s atmosférou nadupanou hlavně kvalitní muzikou, bez debaty tohle najdete na prvním House Soap Gourmet!

Díky za rozhovor a hezké Vánoce! Uvidíme se 25. prosince v Bloku 12!

Děkuji a těším se!


Marcus Cooper info linky
www.facebook.com/djmarcuscooper
www.djmarcuscooper.com
www.soundcloud.com/marcuscooper
www.youtube.com/majacoo

Připravila: Missquire
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 20. 12. 2011 08:00
Chovancová, Michaela. 2011. Rozhovor s Marcusem Cooperem k party House SOAP Gourmet!. Vychytané.cz. [Online] 20. 12. 2011. [Citace: 4. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5102. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Rozhovor-s-Marcusem-Cooperem-k-party-House-SOAP-Gourmet!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.083s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: neděle 4. prosince 2022 03:51