Aktuální akce
pátek 7. srpna 2020
MINIPŘEHRADY FEST!
18:00 Padubický kraj,
sobota 8. srpna 2020
MINIPŘEHRADY FEST!
18:00 Padubický kraj,
„ALE NE SHOW!“
20:00 Zlínský kraj,
pondělí 10. srpna 2020
Fource Live
18:00 Praha, Praha

Přátelé oranžových kožešin pozor! Gar-field! Gar-field! Gar-field!

Už je to tak, oranžový kočičák se nám opět vrací na filmová plátna a to rovnou do staré dobré Anglie. Jídlo, jídlo a jídlo, další nenažraný oranžový kočičák, šlechtického původu a jedno velké dědictví..
Přidat na Facebook
Všemi milovaný Garfield cestuje do Evropy, aby překvapil svého páníčka Johna, který je v tu chvíli v Londýně se svou přítelkyní Liz. Jak všichni víme, „G“ se bojí vystrčit čumák dál do světa, než je dosah páníčkova dálkového ovladače k televizi, a proto mu kryje záda hvězda prvního dílu, pes Odie.

Světe div se, ona existuje i druhá oranžová kočka, takový druhý Garfield. A to rovnou z královských kruhů. Momentálně nejbohatší kocour na světě, protože právě zdědil veškerý majetek po své zemřelé paničce. Celkem náhodou si tento bohatý a urozený kocour vymění roli s Garfieldem. Něco jako Princ a chuďas, kdy ten bohatý si užívá slasti a radosti prostého života a prosťáček bere na sebe břímě šlechtické. A aby to nebylo málo, šlechticům jde vždycky někdo po krku, obvykle je to rozhořčený rodinný příslušník, na kterého nezbyla v poslední vůli ani jedna penny..

Tak se Garfieldův nový, krásný a lepší svět brzo změní na místo, v němž síly dobra a zla svedou rozhodující bitvu o právo na důstojný kočičí život..

GARFIELD II
(Garfield: A Tail od Two Kitties)

Režie: Tim Hill
Scénář: Joel Cohen a Alec Sokolow
Námět: Jim Davis - autor předlohy
Žánr: komedie

Hrají: Breckin Meyer, Jennifer Love Hewitt, Billy Connolly, Lucy Davis, Ian Abercrombie, Greg Ellis Český dabing: Vladislav Čech (Garfield), Ota Jirák (Princ dvojník Garfield, Jana Mařasová (Liz), David Prachař (John), Ivan Vyskočil, Otakar Brousek ml. a další

Velké kino, Zlín: 31. srpna – 6. září v 17 hodinmajkl
(Michal Gaja)
pondělí 14. 8. 2006 08:00
Gaja, Michal. 2006. Přátelé oranžových kožešin pozor! Gar-field! Gar-field! Gar-field!. Vychytané.cz. [Online] 14. 8. 2006. [Citace: 7. 8. 2020.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=51. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Pratele-oranzovych-kozesin-pozor!-Gar-field!-Gar-field!-Gar-field!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.065s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2020
Vaše IP: 3.219.167.194
Serverový čas: pátek 7. srpna 2020 14:15