Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

LIR CZ za dva měsíce, LIR SK již v sobotu

Pražský Let It Roll se odehraje 17. února v prostorech Křižíkových pavilonů na holešovickém výstavišti. Kromě zvětšení akce (indoor verze poprvé nabídne tři pódia) se dočkáte i většího pohodlí a dalších výhod. Pokud jste nedočkaví, zvažte účast i na slovenské a polské verzi!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Let it Roll
pátek 17. února 2012 21:00
(konec +- sobota 18. února 2012 04:00)
Křižíkovy pavilony (výstaviště Holešovice)
Praha (CZ)
Let It Roll nabídne atraktivní program a nadstandardní technické vybavení (zvuk L-Acoustics a Funktion-One) a kreativní a originální zpracování dekorací jednotlivých podií – pro únorové vydání se můžete těšit na speciální vesmírné pokoukání.

Změna prostředí nabídne čistší prostor s větší kapacitou (loňský Let It Roll byl vyprodán již v předprodeji) a s tím související větší pohodlí. U Výstaviště v Holešovicích je také výhodou možnost parkování v okolí.

Novinkou bude rozmístění stagí. Ty budou 3, oddělené - každá v jedné samostatné hale, které budou vytápěné. Suma sumárum – Let It Roll nabídne 3 regulérní party, mezi nimiž můžete libovolně procházet. Již teď můžeme prozradit, že dvěma z nich budou Take Control a Dubstep Alliance, třetí, největší lákadlo, zveřejníme co nevidět.

V současnosti vrcholí přípravy na první slovenský indoor Let It Roll, na němž v sobotu 17. prosince zahrají Andy C, Roni Size, S.P.Y, The Prototypes, Audio, Current Value, COOH a Forbidden Society. Trenčín je z České republiky coby kamenem dohodil. Mrkněte na www.letitroll.sk.

Výletníkům rozhodně nesmí ujít polská verze, která je naplánována na 14. ledna do Katowic, opět velmi blízko českých hranic. Zde uvítáme Hospitality a sestavu High Contrast, Netsky, Blockhe4d, John B a B-Complex. Na druhé scéně rozjedou dubstep Joker, Hatcha a Youngsta. Více naleznete na www.letitroll.pl.Vstupenky na pražský Let It Roll si můžete zakoupit již nyní, v předstihu, za nejnižší možnou cenu 450 Kč + poplatek v síti Ticketportal. Jako vánoční dárek jsme pro vás připravili i speciální balíček 2 vstupenek na letní festival (20. & 21. července 2012) za 800 Kč + poplatky.

Informace hledejte na www.letitroll.cz

Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 16. 12. 2011 08:00
Chovancová, Michaela. 2011. LIR CZ za dva měsíce, LIR SK již v sobotu. Vychytané.cz. [Online] 16. 12. 2011. [Citace: 24. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5094. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/LIR-CZ-za-dva-mesice,-LIR-SK-jiz-v-sobotu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.081s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.59.31
Serverový čas: neděle 24. září 2023 03:13