Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Ve Slovanském domě byla oficiálně zahájena výstava luxusních kabelek

Prostory pražského Slovanského domu se včera večer proměnily v místo, kde se snoubila krása s luxusem. Již od 23. listopadu probíhá v pasáži Slovanského domu unikátní výstava luxusních kabelek. Jejich celková cena se pohybuje kolem jednoho milionu korun. Luxus je synomymen pro krásu, a proto oficiálně zahájily výstavu MISS ČR 2009 Aneta Vignerová a Česká MISS 2009 Iveta Vítová, které se na pár minut dostaly o několik desítek let zpět a oblékly se do dobového oblečení a spodního prádla z první republiky. Večerem plným krásy provázel moderátor Zdeněk Podhůrský.
Přidat na Facebook
Všichni je známe z fotek, kabelky slavných značek a zvučných jmen, jako například Kelly Bag, kterou proslavila Grace Kelly či kabelka filmové legendy Audrey Hepburn. Pražský Slovanský dům vám nyní v době od 23. 11. do 6. 12. nabízí jedinečnou možnost vidět luxusní kabelky na vlastní oči v rámci první výstavy kabelek v Čechách, z nichž některé byly pojmenovány dle slavných osobností jako například po princezně Dianě. Kromě vizuálního zážitku budou mít zákazníci rovněž možnost, si zapůjčit luxusní kabelku dle vlastního výběru na dobu tří dnů zdarma. Podmínkou pro zapůjčení kabelky v hodnotě desetitisíce korun, je nákup nad 5.000 CZK v galerii Slovanský dům, jenž ale nemusí být uskutečněn pouze v jednom obchodě.

Konec první světové války přinesl mnoho změn. Změnilo se uspořádání Evropy, modernizovala se výroba, měnil se životní styl hlavně obyvatel žijících ve městech, ke slovu přicházela emancipace žen. Nejvíce se tyto změny promítly do módy. Životní styl velice ovlivnil dámskou a pánskou módu. Právě v době první republiky dosáhla česká móda evropské úrovně.

Luxus, který se po válce začal krystalizovat v českých zemích, našel svůj výstavní prostor ve Slovanském domě a pro milovníky exkluzivních doplňků je výstava kabelek značek Louis Vuitton, Dior, Gucci, Prada, Chanel apod. neodmyslitelnou součástí návštěvy této nákupní galerie. Vedle výstavy těchto cenných exponátů poskytuje Slovanský dům rovněž unikátní příležitost k zapůjčení jedné luxusní kabelky na 3 dny zdarma. Kabelku lze za poukázku ze Slovanského domu půjčit v půjčovně LButik v Maiselově ulici 5.

Výstavu kabelek bude doprovázet i další příjemné překvapení pro zákazníky Slovanského domu. Na vytyčeném místě nákupní galerie obdrží denně v době od 15.00-19.00hod. každý zákazník obchodů Slovanského domu za nákup v jakékoliv hodnotě, lázeňský oplatek a sklenku sektu značky Bohemia Sekt zdarma.

Zdroj: TZ Blue Gekko
Lakina
(Lada Váňová)
sobota 3. 12. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. Ve Slovanském domě byla oficiálně zahájena výstava luxusních kabelek. Vychytané.cz. [Online] 3. 12. 2011. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5073. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Ve-Slovanskem-dome-byla-oficialne-zahajena-vystava-luxusnich-kabelek
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.072s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 18:27