Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Knírači společně zakončili charitativní projekt Movember

Pražský klub SaSaZu v sobotu večer zažil svátek všech „kníračů”, kteří se setkali na oficiální LIDÉ.CZ MOVEMBER GALA PÁRTY. Tento již třetí ročník charitativní kampaně MOVEMBER v České republice měl za úkol v měsíci listopadu upozornit na onemocnění rakoviny prostaty u mužů a přispět ke změně pohledu samotných mužů na své zdraví obecně. Sympatizanti projektu si během celého měsíce pěstovali zajímavé variace pod nosem na téma knír a šířili takto povědomí o závažnosti této choroby.
Přidat na Facebook
Učinili z ní veřejně diskutované téma a upozornili na důležitost prevence. Mnoho českých osobností spojilo své jméno s projektem MOVEMBER a na závěrečné gala párty se i někteří nechali veřejně oholit strojkem BRAUN CruZer, za účelem následné aukce svých knírů. Výtěžek z prodaných knírů v aukci poputuje na konto nadace MOVEMBER. Oholit se nechali osobnosti jako Matěj Ruppert, Jan P. Muchow, Jakub Kohák a nebo Orion. Oholené knírky se následně draží od neděle 27.11. ve veřejné aukci, kterou organizuje společnost iStyle. Aukce probíhá na webové adrese www.istyle.cz/aukce do 5.12.2011. Vyvolávací cena jednoho kníru je 1000 CZK.

Atmosféru v klubu rozvířily zahraniční kapely jako AUDIO BULLYS a BAUCHKLANG, z českých pak kapela EDDIE STOILOW. Večerem provázela jedna z MO sester Nikol Moravcová. Letošní titul krále Movemberu si odnesl rapper a velký nadšenec projektu Orion.Celý večer, který pro MOVEMBER uspořádal hlavní partner projektu, Seznam.cz, jako jednu ze svých tradičních Lide.cz párty, byl poděkováním a zároveň oficiálním zakončením celé kampaně. Seznam.cz se podpory kampaně Movember zhostil velmi zodpovědně a s jeho pomocí tisíce lidí na toto téma diskutovali a šířili myšlenku Movemberu dál. Více na http://onas.seznam.cz/cz/marketing/charitativni-cinnost/movember/.

Movember Gala Party si nenechala ujít většina známých MO bratrů a MO sester jako například F.A.Brabec, YEMI A.D., Jakub Kohák, Jan P. Muchow, Orion, Vlasta Korec, Michal Froněk, Lejla Abbasová, Renata Langmanová a další. Třešničkou na pomyslném dortu bylo „holení známých kníračů“, které si vzaly do parády MO sestry Lejla Abbasová, Renata Langmanová a Nikol Moravcová. Oholené knírky rappera Oriona, hudebníka Jana P. Muchowa, zpěváka Matěje Rupperta a režiséra Jakuba Koháka si příznivci MOVEMBERU poté mohou koupit ve veřejné aukci od 27.11.2011 do 5.12.2011 na www.istyle.cz/aukce. Přítomní si na párty díky preciznosti a variabilitě holícího strojku Braun cruZer nechali vytvarovat neuvěřitelné typy knírů.

Charitativní projekt MOVEMBER si klade za cíl šířit povědomí o prevenci proti rakovině prostaty a jeho nedílnou součástí je i výběr finančních prostředků, které slouží na podporu výzkumu této závažné nemoci. Tento rok putují veškeré získané peníze na konto ONKOLOGIE 21. Století. Výše prostředků bude upřesněna v oficiální tiskové zprávě, která se bude věnovat tomuto tématu, ale již teď je jasné, že se částka přiblíží k hranici 400.000 CZK, což je 4x více než v loňském roce.

V letech budoucích se český Movember stane součástí programu „Movember Global Action Plan“, který si klade za cíl zrychlit výsledky výzkumu rakoviny prostaty formou globální vědecké spolupráce. Spojí se tak finanční prostředky z několika evropských zemí, které půjdou na globální výzkum této nemoci.

Velké poděkování patří i partnerům celého projektu MOVEMBER v České republice: SEZNAM.CZ, iSTYLE, SALON JOSHUA, THOMAS’S BARBER SHOP, BRAUN, PH MODELS, BUDWEISER BUDVAR, EVROPA 2, KOISHI, BAND ZONE, FEVER-TREE, TISK CENTRUM, JAGERMEISTER

Zdroj: TZ Blue Gekko
Lakina
(Lada Váňová)
čtvrtek 1. 12. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. Knírači společně zakončili charitativní projekt Movember. Vychytané.cz. [Online] 1. 12. 2011. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5072. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kniraci-spolecne-zakoncili-charitativni-projekt-Movember
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.1s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.229.117.149
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 23:38