Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Podnapilého řidiče zadrželi strážníci

V sobotu, krátce po půlnoci, prováděla hlídka Městské policie Zlín kontrolu na ulici Gahurova, když si povšimla vozidla TZ Fiat, jedoucího ve směru od náměstí T. G. M. V prostoru křižovatky s tř. T. Bati pak jeho řidič provedl prudký levotočivý manévr, přičemž se vozidlo značně vychýlilo ze směru jízdy.
Přidat na Facebook
Proto pojali strážníci podezření, že by se mohl řidič nacházet pod vlivem alkoholu či jiné omamné látky a z tohoto důvodu vozidlo zastavili. U 37letého muže ze Zlína byla provedena orientační dechová zkouška s výsledkem pozitivním – 0,65 promile alkoholu v organizmu a druhá pak prokázala stoupající promile, jelikož muž nadýchal 0,71 promile. Pro podezření ze spáchání tr. činu byli o celé věci vyrozuměni kolegové z republikové policie, kteří si dotyčného převzali k dalšímu šetření.

Spor o ženu skončil brutální „čelovkou“
Ve středu, krátce po 22té hodině, se na SOC Městské policie Zlín obrátila obsluha restauračního zařízení na ulici Středová s tím, že v provozovně dochází jak k verbálnímu, tak i k fyzickému napadání mezi dvěma muži. Vzhledem k charakteru oznámení byla na místo vyslána hlídka nejen z okrskového pracoviště Jižní svahy, ale i hlídka rychlé operativní jednotky. Strážníci se poté zkontaktovali s poškozeným, 27letým mužem z Napajedel, který měl krvácející ránu nad levým okem. K původu zranění uvedl, že byl napaden dalším hostem baru a to tzv. čelem. Jako útočníka označil později ztotožněného, 22letého muže z Havířova. Tento k celému incidentu uvedl pouze tolik, že dotyčný udržuje kontakt s jeho přítelkyní, který dalece překračuje přijatelnou míru únosnosti, a proto mu dal čelo. U obou mužů byla provedena orientační dechová zkouška s výsledkem pozitivním, u napadeného 1,85 promile alkoholu v organizmu a u útočníka 1,8 promile.

Zraněného muže si převzala k dalšímu ošetření v KNTB přivolaná ZZS ZK, protiprávní jednání útočníka si pak k dalšímu šetření převzali kolegové z republikové policie.

Z důvodu zásobování zablokoval celý jízdní pruh
Ve včerejších dopoledních hodinách si operátor MKDS na SOC Městské policie Zlín povšiml kamionu, zaparkovaného na tř. T. Bati, který svým způsobem stání blokoval celý jeden jízdní pruh. Na místo byla ihned vyslána nejbližší hlídka MP Zlín a situace byla i nadále monitorována MKDS. Strážníci si zprvu mysleli, že řidič je pravděpodobně mimozlínský, jenže opak byl pravdou. Když jej vyzvali k prokázání totožnosti a podání vysvětlení, nestačili se divit. Jednalo se totiž o 36letého muže ze Zlína. Tento ke svému jednání uvedl, že sice na jednu stranu ví, jak stojí, ale na druhou pak, že nějak přece zásobovat musí. Vzhledem k tomu, že nesouhlasil s řešením v blokovém řízení, čeká jej řízení správní a pokuta až do výše 2.500 CZK.

Zdroj: Městská policie Zlín

Lakina
(Lada Váňová)
pátek 25. 11. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. Podnapilého řidiče zadrželi strážníci. Vychytané.cz. [Online] 25. 11. 2011. [Citace: 4. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5070. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Podnapileho-ridice-zadrzeli-straznici
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.132s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: neděle 4. prosince 2022 00:28