Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Prezident Václav Klaus navštívil Zlín

Nestává se moc často, že k nám do kraje zavítá hlava státu. Inu poštěstilo se a prezident České republiky Václav Klaus navštívil Zlín. Naši fotoreportéři byli u toho, takže se může te mrknout jak to vypadalo, když přijede pan prezident..
Přidat na Facebook
Václav Klaus skrze novináře vzkázal všem, že je nesmírně rád, když může už podruhé ve svém funkčním období uskutečnit oficiální "velkou", tedy vícedenní návštěvu Zlínského kraje. Ta první se uskutečnila přibližně před dvěma lety. Zmínil se však hned, že na Zlínsko zavítá v krátké době ještě jednou - ve dnech 3. - 4. dubna se Klaus setká v Luhačovicích se slovenským prezidentem Gašparovičem.

"Přišli jsme do vašeho kraje něco říct, ale i poslouchat, slyšet a vidět. Děláme to s manželkou opravdu rádi. Dodává nám to chuť a elán,"
prohlásil prezident.

Klaus reagoval a dopovídal na dotazy novinářů, studentů i občanů města Zlína. Nejčastějším dotazem bylo, co říká na výroky exprezidenta Václava Havla, který se vyjádřil, že by případně uvažoval opět o kandidatuře na prezidentský úřad, pokud by tím někoho podráždil."Nenapadlo by mne spojovat tento výrok se svou osobou," řekl Klaus. Odmítl rovněž komentovat možnost, že by se jeho protikandidátem stala žena. "Nevidím sebemenší důvod, abych se zviditelňoval reagováním na nejrůznější výroky. Komentář tohoto typu ode mne nedostanete," poznamenal prezident.

Václav Klaus nechtěl říct ani to, jestli ho nějaké místo ve Zlínském kraji zvlášť okouzlilo. "Když nějaké uvedu, tak tím urazím všechny ostatní," vysvětlil. Pochválil celý kraj: "Zlínský kraj spolu s Jihomoravským se mimo jiné vyznačuje tím, jak zde lidé opečovávají své domy a zahrádky. To v jiných krajích tak nevidíme."

Vojtěch Cekota
Týdeník Zlínska

majkl
(Michal Gaja)
středa 14. 3. 2007 14:00
Gaja, Michal. 2007. Prezident Václav Klaus navštívil Zlín. Vychytané.cz. [Online] 14. 3. 2007. [Citace: 3. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=507. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Prezident-Vaclav-Klaus-navstivil-Zlin
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.094s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.237.16.173
Serverový čas: sobota 3. června 2023 00:27