Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Jenna G na vánoční break4beats

V pátek 16. prosince proběhne na Flédě vánoční edice party Break4Beats. Hlavní hvězdou večera bude britská zpěvačka Jenna G, která vystoupí společně s projektem Artificial Intelligence. Mimořádným hostem bude pak brazilský DJ a producent XRS.
Přidat na Facebook
Pořadatelský tým Break4Beats má to potěšení oznámit, že na prosincové Break4Beats vystoupí jeden z klenotů britské klubové scény, producentka, textařka, moderátorka, herečka a zpěvačka Jenna G, jejíž hlas můžete znát ze skladeb jako In Love (feat. Chase & Status), On The Run (feat. The Qemists) nebo z vln BBC Radio 1xtra. Naposledy na sebe upozornila hitem Flood of Emotions, na kterém pracovala s producentem D1.

Tato dračice z Manchesteru doprovodí svým zpěvem dvoučlenný d‘n’b projekt Artificial Intelligence (krátce A.I.) stojící za takovými peckami jako Uprising, Desperado, Bloodlines či Unforgettable (feat. Jenna G).

Hvězdnou trojici doplní XRS, brazilský DJ, producent a blízký kolega DJe Markyho, s nímž spolupracoval např. na nesmrtelné skladbě LK (feat. Stamina MC). XRS letos slaví 15 let svého působení na d‘n‘b scéně a Break4Beats mu v tom ráda napomůže.

Na Break4Beats dále zavítají dva projekty ze severní Moravy, a to No Money a Local Heroes, ke kterým se přidají domácí DJs Sayko (Redrum) a Musicant (Pohon). V rámci Breakmatch stage zahraje Mystique (Redrum) a tři zástupci Pohon crew, jmenovitě Yak, Marcco a Kotlyk. Jako VJ se opět představí Visualisation S¥P.

Více informací na:
http://break4beats.cz/
http://www.facebook.com/Break4Beats
http://www.fleda.cz/

Vstupenky můžete zakoupit v předprodejních sítích www.ticketstream.cz
r.o.b
(Robin Eliáš)
neděle 11. 12. 2011 08:00
Eliáš, Robin. 2011. Jenna G na vánoční break4beats. Vychytané.cz. [Online] 11. 12. 2011. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5065. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jenna-G-na-vanocni-break4beats
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.106s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 15:59