Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Tata Bojs budou doprovázeni speciálními elektrickými cyklogenerátory

Dlouho připravovaný projekt společnosti Nano Energies a kapely Tata Bojs se stává skutečností. Podařilo se sestavit první soběstačnou elektrárničku, která je složena z elektrických cyklogenerátorů – repasovaných starých kol, jenž jsou schopné v jednu chvilku dosáhnout výkonu přes 1 kWh.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
TATA BOJS!
čtvrtek 1. prosince 2011 20:00
(konec +- čtvrtek 1. prosince 2011 23:00)
Velké kino
Zlín (CZ)

Už jste někdy byli na koncertě ve Velkém kině?


Koncertní vystoupení pražské kapely Tata Bojs 1.12. bude netradiční hned z několika důvodů. Speciálně upravená scéna, která je jedna z nejvýpravnějších v historii kapely, bude vystavena ve zlínském Velkém kině. Instalována bude zmiňovaná cyklo elektrárna, která umožní vzájemnou interakci diváku a kapely a přirozené propojení energií. Na první pohled se jedná o zvláštní kombinaci, protože ve Velkém kině se nedají odmontovat sedačky. Prostor pro tanec bude všude mezi nimi a vedle nich.

„Pro tento zajímavý prostor jsme se rozhodli ze dvou důvodů. Zaprvé – pro svůj běžný provoz používá Velké kino energii z obnovitelných zdrojů neboli „zelenou“ energii od firmy Nano Energies – to je nám sympatické. Za druhé – ve Zlíně není jiné místo s tak velkým pódiem, kde by se dala tahle speciální show, která vznikla právě ve spolupráci s Nano Energies a která se navíc už nikdy nezopakuje (i když naše jediný přáni je opakování).“ říká o výběru místa a scéně frontman kapely Milan Cais.

Go offgrid – Zažij blažený pocit soběstačnosti.


„Nano Energies je společností prosazující cestu k energetické soběstačnosti, svobodě a větší nezávislosti na současném energetickém systému, za využití moderních nano-technologií. Jako první společnost v naší zemi obchoduje výhradně s elektřinou z malých obnovitelných zdrojů, kterou přivádí do firem a domácností po celé České republice. Svým zákazníkům chce Nano Energies zpřístupnit technologie, které mohou snížit jejich závislost na globální energetice. Cílem společnosti je během 10ti let získat pro své klienty naprostou energetickou soběstačnost.“ vysvětluje zástupce společnosti Nano Energies, Robin Čumpelík.

Na koncertě diváci roztočí archivní – repasovaná jízdní kola posbíraná na skládkách a sklepech a předělaná na elektrické generátory. Ty vytvoří elektřinu o výkonu přes 1kWh a rozsvítí speciální 3 mm tenké světelné desky, jenž dotvoří světelné efekty na podiu. "Kromě originální scény, se kterou jedeme celé turné, bude k vidění a dokonce i k pocítění výroba elektrické energie vámi samotnými… tedy diváky – pokud se budete chtít zapojit pomocí speciálně upravených bicyklů. Budou napojeny na agregáty a ty zase na světelný objekt na scéně. Vy budete mít možnost ovládat, dle rytmu našich písní, svou vlastní energií v reálném čase dynamiku a světelnost scény.” dodává k projektu Milan Cais.

Nano Energies rozdává lístky na Zlínský koncert TATA BOJS!Blíží se čas Vánoc a dárků. I my tu pro vás jeden máme. Všichni naši fanoušci na Facebooku mají šanci získat vstupenky na unikátní zlínský koncert kapely Tata Bojs v rámci turné Ležatá osmička v akci 1 + 1 zdarma. Stačí, když zajdete od úterního rána do čtvrtka 18.00 hod na kterékoliv předprodejní místo Ticketstream ve Zlíně a řeknete heslo Nano Energies, dostanete ke každé zakoupené vstupence druhou ZDARMA.

Těšíme se na vaši interakci a energii!

Více informací naleznete na www.tatabojs.cz a www.nano-energies.cz
Aktuální informace z příprav a průběhu koncertu najdete na facebook stránce: www.facebook.com/nanoenergies

Zdroj: TZ Nano Energies
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
čtvrtek 1. 12. 2011 08:00
Prachař, Štěpán. 2011. Tata Bojs budou doprovázeni speciálními elektrickými cyklogenerátory. Vychytané.cz. [Online] 1. 12. 2011. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5063. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Tata-Bojs-budou-doprovazeni-specialnimi-elektrickymi-cyklogeneratory
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.077s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 04:21