Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Skupina SCOOTER s novým albem a novou show míří do Brna!

24. února příštího roku se opět zaplní brněnská Kajot aréna!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
THE BIG MASH UP TOUR 2012
pátek 24. února 2012 21:00
(konec +- sobota 25. února 2012 04:00)
Kajot Aréna
Brno (CZ)
Skupina Scooter, jejíž jméno se stalo na poli světové hudební scény legendárním pojmem, vás přijede pobavit se svoji zcela novou, energickou show, kterou sami členové této skupiny označují za to nejlepší, co kdy mohli svým fanouškům nabídnout. Scooter s sebou také přiveze nové album, které vám exkluzivně představí v rámci svého celoevropského turné THE BIG MASH UP TOUR 2012.

The Big Mash Up Tour se zastávkou v Brně vám ukáže, jak zní poslední stejnojmenné album skupiny, které je velmi kladně hodnoceno fanoušky a ke kterému se dá říct jen jediné - tak jsou slyšet ozvěny z pekla. A kromě zcela nových skladeb zazní také ty nejslavnější písně skupiny Scooter - Hyper Hyper, Fire!, How Much is the Fish, Ramp!, nebo melodická skladba Break It Up, která se stala neodmyslitelným hitem hudební scény 90. let.

Jedna z nejznámějších raveových skupin současnosti - němečtí Scooter - přijíždí po roce opět do Brna, kde loni zcela vyprodali pavilon G na výstavišti. Scooter si také vybrali právě Brno za další zastávku jejich tour - a to zejména díky dobré dostupnosti z dalších velkých měst - Prahy a Bratislavy. Jedná se tak o jediný exkluzivní koncert tohoto tour v Čechách i na Slovensku.

Samozřejmou součástí koncertu budou také předskupiny a DJs, jejichž konkrétní jména skupina v tuto chvíli vybírá. Můžeme zaručit, že tento koncert bude skutečně velkolepý a Scooter se na něj již velmi těší.

Jak sami hlavní protagonisté kapely říkají: "Minulý koncert v Brně nám dodal mnoho energie, fanoušci byli skvělí. Není nic lepšího, než když umělec vidí, že se lidé baví na stejné vlně."

Skupina Scooter, jako jedna z mála, skutečně ovlivnila vývoj světové pop music a sama si vytvořila svůj osobitý hudební styl. Formace Scooter sama založila energický styl rave hardcore. Scooter se opět představí v klasické sestavě - Rick J. Jordan, Michael Simon - v čele s miláčkem publika - expresivním zpěvákem H. P. Baxxterem.
Novou Kajot arenu (bývalé Rondo) rozezní mohutná zvuková aparatura, která dá vyniknut energii syntetizátorů a agresivních beatů skupiny Scooter. Těšit se můžete také na zcela výjimečnou show plnou laserů, efektů, tanečnic a úžasných LED projekcí.


Vstupenky od 690,-. nabízí předprodejní sítě Ticketportal, Ticketpro, Ticketstream a Eventim.Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 1. 12. 2011 08:00
Chovancová, Michaela. 2011. Skupina SCOOTER s novým albem a novou show míří do Brna!. Vychytané.cz. [Online] 1. 12. 2011. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5062. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Skupina-SCOOTER-s-novym-albem-a-novou-show-miri-do-Brna!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.106s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 05:46