Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Zlínští DJs dobývají Prágl!

Zlínští DJs dobývají nejlepší klub v české republice DUPLEX PRAHA. Od března se návštěvníci pražského Duplexu můžou těšit na tři residentní noci zlínských DJs. Co, kdo, kdy a jak? Čtěte :)
Přidat na Facebook
Po residentí noci DIRTY DANCING zlínského Tommy Rogerse v nejlepším českém klubu DUPLEX Praha, jsou dalšími uspěšnými rodák ze Zlína dj RONNY , který představí svou párty Xperience. Dále společně se svými residenty Milhaus a Tuta míří v sobotu 17.03. do klubu DUPLEX Praha párty UNIVERSITY.

Dvojice českých djů Milhaus a Tuta, kteří svá umění dali dohromady v roce 2004 už společně dosáhli spousty úspěchů. V druhé půlce roku 2006 odletěl Milhaus kontaktován anglickou agenturou, která zajišťuje dje z Evropy do klubů po celé Asii, do čínského města Guangzhou, kde se stal residentem klubu YES. Klub YES má kapacitu 3000 návštěvníků a patří v Číně mezi top kluby. Ve stejném roce působení Milhause a Tuty, hostil tento klub jména jako Paul Van Dyk, Tiësto, John Digweed, Ronski Speed, Niklas Harding, Martin Rooth, Marc Van Linden, Simon Peterson, Ron Van De Beuken, 4 Strings, Kyau vs. Albert, Scot Bond, Thomas Bronzwaer, John O’Bir .... Milhaus působil v YES od konce června 2006 společně s anglickým djem Andy Jamesem. Původně byl kontrakt sepsán na tři měsíce, ale po velmi úspěšných vystoupeních byl prodloužen na další tři měsíce, při kterých již Andyho Jamese nahradil Milhausův kolega dj Tuta, který 15.9.2006 přistál na Mezinárodním letišti v Hongkongu.

Společnými sety bavili návštěvníky klubu YES svým vystoupením 5 krát týdně v tří-hodinových setech. Klub byl každodenně zaplněn jelikož ve městě Guangzhou bydlí 16 mil. obyvatel. Společně za dobu svého působení v Číně vystoupili Milhaus a Tuta s německým djem Marc Van Lindenem a anglickým djem Jack Barhamem. Dalším djem byl německý Ronski Speed z 87. místa světového žebříčku Djmag. Asi největší start s kterým se Milhaus a Tuta utkali byl JONH DIGWEED, který je osmým djem na světě podle žebříčku Djmag. Dále vystoupili s Čínskými dji Eric Junior, Dickon Tempo, Yuki.

Po návratu do České Republiky se od února 2007 stali residenty zlínského clubu Velryba. Společně vystupují na party Tour De Trance, University a spoutě dalších. V současné době Milhaus pracuje ve studiu s formací Monoriderz na společné produkci.

.Štěpán
(Štěpán Prachař)
čtvrtek 15. 3. 2007 08:00
Prachař, Štěpán. 2007. Zlínští DJs dobývají Prágl!. Vychytané.cz. [Online] 15. 3. 2007. [Citace: 1. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=506. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Zlinsti-DJs-dobyvaji-Pragl!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.075s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.207.240.77
Serverový čas: čtvrtek 1. června 2023 03:51