Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

ESSENTIAL PROGRESSIVE TRIBAL

V pátek 25. listopadu se chystá obnovená premiéra párty Essential Progressive Tribal v legendárním zlínském klubu DJLab, jenž se nově nachází v centru města v Soudní ulici na místě bývalého Backstage baru.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Essential Progressive Tribal
pátek 25. listopadu 2011 21:00
(konec +- sobota 26. listopadu 2011 04:00)
DjLab
Zlín (CZ)
Dříve jste se mohli s akcí setkávat právě ve starém, dnes již zaniklém DJLabu a poté jsme hledali vhodný prostor a konečně, s otevřením útulného Backstage music baru, jsme měli možnost pokračovat v hudebním výletě za hranice všedních dnů. Jsme velmi rádi, že se nakonec akce vrací tam, kde je její pravé místo a to právě v znovuotevřeném DJLabu - kruh se uzavírá :-)

Jako vždy jsme si pro Vás připravili několik specialit. 
Večerem Vás bude provázet, jak jinak, hudební formace the Progressive Brothers ve složení DJ MCB & Sunafera. Díky jejich dlouhodobé, dlouholeté spolupráci a vytříbenému, téměř totožnému výběru hudby, se jejich produkce zaručeně vždy promění v jeden harmonický celek.Můžete se těšit na masívní, atmosferický, undregroundový sound okořeněný správnou dávkou stupňujícího se napětí, tribalové zvuky, našláplý tepající beat, příjemné vokály a také špetku dnes již klasických progressive pecek. DJ MCB má pro Vás na úvod připravený speciální set jeho projektu POLAPA, se kterým prezentuje mystickou chill out/downtempo hudbu, jenž Vás hned na začátku dostane do uvolněné pozitivní atmosféry.

Pozvání také přijal hráč na Bonga, neúnavný zlínský pařič Beda, který Vás tradičně nebude šetřit a zcela určitě přispěje svou hrou k navození těch správných vibrací.

Atmosféru večera podtrhne nevšední a vychytaná projekce, která je nedílnou součástí show a dotváří tak dokonalý audio-vizuální zážitek. Pro osvěžení bude na baru připraveno čerstvé ovoce. A pozor, nezapomeňte, že zde Kaczka bude oslavovat narozeniny. Takže se bude připíjet, tančit, pařit, slavit a možná přijde i kouzelník Pokuston.

Již se na Vás těšíme,
the PB & DJLab
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 23. 11. 2011 08:00
Chovancová, Michaela. 2011. ESSENTIAL PROGRESSIVE TRIBAL. Vychytané.cz. [Online] 23. 11. 2011. [Citace: 27. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5053. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/ESSENTIAL-PROGRESSIVE-TRIBAL
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.09s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.75.52
Serverový čas: neděle 27. listopadu 2022 13:15