Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

MOVEMBER GALA PARTY odhalí krále kníru!

V listopadu zaplavili naše ulice muži s knírem. Důvodem pro tento svébytný módní trend je charitativní kampaň MOVEMBER, o které letos mluví stále více lidí a zapojilo se do ní mnohem více mužů než v předchozích dvou letech. Kampaň si klade za cíl šířit povědomí v boji proti rakovině prostaty a knír je jejím symbolem.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
MOVEMBER GALA PARTY
sobota 26. listopadu 2011 20:00
(konec +- neděle 27. listopadu 2011 03:00)
SaSaZu
Praha 6 (CZ)
Stejně tak jako patří kníry pod nos, patří k Movemberu i MOVEMBER GALA PARTY. MOVEMBER GALA PARTY je večírek, který Praha ještě netančila, večírek, na který se bude rok vzpomínat a každý, kdo se ho neúčastní, si bude muset další rok počkat. Tato 5ti hvězdičková společenská událost se rozjede 26. listopadu v klubu SaSaZu od 20:00 hod, kdy na Vás čeká pestrý program, který vyvrcholí vyhlášením krále Movemberu a „live holící performance“ známých osobností, jenž tento projekt podpořily. Party pro Movember pořádá server Lidé.cz

Na gala party se sejdou Mo Bratři a Mo Sestry, kteří celý měsíc listopad upozorňují osobitým způsobem na ožehavé téma mužského zdraví, jakým rakovina prostaty je. V zemích, kde kampaň MOVEMBER probíhá, tak každoročně celá kampaň touto party vrcholí. Finanční prostředky, které se během měsíce listopadu vyberou, putují na podporu globálního výzkumu této zhoubné choroby. Cílem kampaně je vedle šíření povědomí o této nemoci také pomoci odstranit ostych mužů o tomto problému hovořit.

Skvělý line up je samozřejmě připraven pro všechny i pro ty, kdo neozdobili svoji tvář knírem. Seznam.cz celý letošní projekt Movember mediálně podpořil a rovněž se rozhodl darovat část vstupného na konto MOVEMBER / ONKOLOGIE 21. století. „Seznam.cz pomáhá řešit uživatelům různé životní situace a naštěstí jen ty běžné. Podporou projektu Movemberse snažíme pomoct sehnat finanční prostředky, aby bylo možno se šťastným koncem vyřešit i situace neběžné a opravdu nepříjemné. Lidé.cz dává prostor a baví všechny možné komunity, tak je ideálním partneremi pro tu kníratou,“ dodal Martin Šámal, Brand manažer senior, Seznam.cz

Lístky můžete zakoupit v předprodeji v síti www.ticketstream.cz za 299 CZK. Info na www.movember.lide.czLA PUTYKA / CZ
Překračuje hranice mezi akrobacií, moderním tancem, loutkovým divadlem, koncertem a sportem. Vytváří vlastní specifickou poetiku a svůj pohled na tento žánr. Pro Cirk La Putyka je důležitá nejen profesionalita v jednotlivých divadelních žánrech a cirkusových číslech, ale i téma, příběh a sdělení. Umělecký soubor tvoří šestnáct členů z řad herců, muzikantů, akrobatů, tanečníků, přičemž každý z nich představuje špičku ve svém oboru a má přesah do několika dalších žánrů. Pro Movember Gala Party LA PUTYKA připravila performance plnou, jak jinak než divadelně, akrobatických prvků. Hlavním prvkem nebude nic jiného než KNÍR, symbol kampaně Movember.
www.laputyka.cz

AUDIO BULLYS / UK
Není pravda, že elektronická a taneční scéna je mrtvá. Rozhodně si to nemyslí Anglie, ve které dozrává stále zajímavé ovoce na stromech, zasazených v předminulé dekádě. Londýnské duo Simona Frankse a Toma Dinsdalea je jedním z nich, a to už od roku 2003, kdy vydalo debutové album Ego War. Výhodou současných elektroniků je mnohem výraznější eklektičnost, než jaké se dopouštěli jejich předchůdci, a tak se Audio Bullys už od začátku nebáli kořenit svůj houseový styl ani hip hopem, punkem či funky. Nenechte si ujít tyhle rozjetý hochy, kteří Vám vzkazují, že na parketu žádný knír nezůstane v klidu.
www.audiobullys.com

CABAUCHKLANG / AT
Rakouská beatboxová špička Bauchklang působí na scéně již patnáct let a těší se pověsti koncertní senzace, jejíž věhlas už dávno přesáhl hranice domovského Rakouska. Přestože by se nezasvěcenému posluchači mohlo zdát, že poslouchá breakbeat, drum'n'bass nebo hip-hop, ve skutečnosti jde „jen“ o věrohodnou produkci postavenou ryze na lidských hlasech.
www.bauchklang.com

EDDIE STOILOW unplugged / CZ
EddieStoilow si své místo na „hudebním nebi“ vyšlapává tou nejtěžší, ale nejtrvalejší cestou – živým hraním. Jsou známi fanouškům po celé zemi. Kapela vznikla v roce 2004. Kapela podporuje projekt Movember již od jeho začátku, a proto nesmí na tomto výjimečném setkání Mo Bratrů a Mo Sester v žádném případě chybět. EDDIE STOILOW se Vám na Movember Gala Party představí vůbec poprvé v unplugged verzi.
www.eddiestoilow.com

5ti hvězdičkový line up pro Vaši 5ti hvězdičkovou party noc doplní DJ ROBOT a DJ GROOVYLUVAH.

Dobře se bavte a nechte si narůst knír! Pro podporu projektu se registrujte na www.movember.com a pomůžete tak měnit pohled na zdraví chlapů.

Zdroj: TZ Blue Gekko
Lakina
(Lada Váňová)
úterý 22. 11. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. MOVEMBER GALA PARTY odhalí krále kníru!. Vychytané.cz. [Online] 22. 11. 2011. [Citace: 5. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5043. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/MOVEMBER-GALA-PARTY-odhali-krale-kniru!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.101s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: neděle 5. února 2023 11:04