Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Quasimodo zboural Hybernii

V pátek 11. listopadu 2011 se Divadlo Hybernia změnilo v pařížský chrám Notre-Dame, v němž zatančila krásná Esmeralda a zvony rozezněl hrbáč Quasimodo. V poutavém příběhu z prostředí romantické Paříže patnáctého století se vyprodanému hledišti představili Markéta Procházková (Esmeralda), Tomáš Trapl (Quasimodo), Marián Vojtko (Claudius Frollo), Ondřej Ruml (Victor Hugo), Roman Vojtek (Phoebus), Radka Fišarová (Gudula), Kamila Nývltová (Lily), Jan Cina (Špindíra) a Johana Hájková (Džali – Koza).
Přidat na Facebook
„Nervozita byla obrovská. Ještě dopoledne jsem byl u hlasového poradce, protože jsem včera dostal rýmičku,“ vtipkoval po představení Marián Vojtko. Ten za svůj výkon, spolu s celým hereckým ansámblem sklidil opakovaný potlesk ve stoje. Křest stejnojmenného alba, kterého se ujal kapitán FC Victoria Plzeň Pavel Horváth, tak všichni prožívali s velkou úlevou a bavili se legráckami Tomáše Trapla.

Uvedení romantického muzikálu s podtitulem Kdysi se pro lásku umíralo si nenechala ujít řada známých osobností. „Konkurenci“ si přišli poslechnout hudební skladatelé Ondřej Soukup a Petr Malásek v doprovodu svých partnerek a nechyběli ani rodinní příslušníci a kamarádi. Jakub Prachař si slova chvály vyslechl od maminky Dany Batulkové, Jana Maxiána podpořila přítelkyně Lucie. „Těšila jsem se, poslední muzikál jsem viděla před třemi lety. A ukázalo se, že bylo na co. Většinu času jsem měla husí kůži, kombinace zpěvu a zamilovaného příběhu byla opravdu strhující,“ přiznala po premiéře Česká Miss 2011 Jitka Nováčková. Nadšení neskrývala ani Ewa Farna. „Divadelní prkna mě lákají, je to pro mě velká výzva. Bohužel jsem roli Esmeraldy musela odmítnout, protože letos maturuju,“ zalitovala zpěvačka, která měla původně v představení excelovat.

Zdroj: TZ Original Communications, s.r.o.
Lakina
(Lada Váňová)
pondělí 21. 11. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. Quasimodo zboural Hybernii. Vychytané.cz. [Online] 21. 11. 2011. [Citace: 5. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5041. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Quasimodo-zboural-Hybernii
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.07s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: neděle 5. února 2023 12:04