Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kde se vzali opilí prodavači lístků a zhroucené slečny šatnářky?

Řádili jste v listopadu na Sametové párty? Potili jste se v nadupaném Áčku na vyprodané Hawaiské noci? A víte vůbec, kdo má tyhle vychytané akce na starosti? Že ne? CHYBA! Bez nich by Vám totiž ve frontě u šaten tehdy neukradli peněženku a Váš ctěný xicht by se neobjevil v našich fotoreportech :). Představuji vám ELYt..
Přidat na Facebook
ELYt? Co to sakra je? Jedno malé studentské sdružení s ještě menším počtem členů, které si má po dobu 8 měsíců vyzkoušet, jak se vede firma. Většina z nich na občance ještě nemá ani ten osudný rok narození, který jim dává pravomoce chlastat, kde se jim zamane a už to rozjeli ve velkém. V čem spočívá jejich úspěch? Pálí jim to! Koho by nezlákal pohled na snědou hawaianku kroutící svými ladnými boky nebo tak revoluční název jako je Sametová party? Jak říkám- dobrá akce se pozná podle toho, že ze stropu kape pot učastníků :). A věřte, že na těchhle akcích to přímo pršelo!!!

Takže Markéto, otázka na začátek- co vlastně znamená ten název ELYt?

Je to zkratka oboru, který na SPŠ studujeme- Ekonomické LYceum a zároveň to znamená, že jsme elita na škole v učení (smích).

Určitě víš, jak velký úspěch měla například Sametová party. A my zase naopak víme, že vaše akce ždímají naše peněženky, což v Áčku nebývá zvykem. Předpokládám, že vydělané peníze prochlastáte, co.. (smích).

Ne, to rozhodně ne. Třeba za peníze vydělané na Sametové party jsme nakoupili dětem z dětského domova Mikuláše..


Tak to je chvályhodné. Dokázala bys mi shrnout, co všechno jste zatím stihli uspořádat?

Co se Áčka týče, tak je to Sametová party a Hawaiská noc. A potom ještě naše škola pořádala před jarníma prázdninama 9. reprezentační ples SPŠ Zlín a tam jsme to pomáhali organizovat a měli jsme na starosti program.

Jde vidět, že si spíš zakládáte na kvalitě, než kvantitě.. Já osobně jsem na Hawai party byla a musím říct, že to byl nářez. Perfektní program, uvolněná atmosféra, hafec lidí, veselá nálada. Jen kdybych u šaten nemusela čekat 45 minut a ještě uklidňovat slečnu šatnářku, která měla celé Hawai party evidentně plné zuby a málem se nám tam rozplakala.. Mimochodem, byla jsi na prázdninové Holiday party pořádané vaší konkurenční firmou z SOŠ Luhačovice? Co na ni říkáš?

Bohužel jsem tam nebyla, takže nevím.

Za to já jo. O nic jsi nepřišla.

Opravdu? Jakto?

Počkej, otázky tady pokládám já (smích). Jejich hlavním programem byla travesti show „Madonny“, kterou zvárnil vychrtlý chlap napresovaný v těsném, fosforově růžovém oblečku předvádějící Madonniny kreace. Prvních pět minut jsem se vážně bavila nad tím, jaká je z něj krásná slečna, než světla reflektorů ozářila jeho růžově se rýsujícího lachtánka (smích).

Zřejmě jsem přišla o hodně (smích).

To ano. Byla zábavné sledovat ty šokované obličeje lidí kolem. Ani se nedivím, že z 50 lidí v Áčku jich po vystoupení zbylo jen 10 plus DJ..

Nahlédněme teď trochu do zákulisí. Jak vypadá taková příprava na akci v Áčku?

Začít se musí minimálně měsíc dopředu. Ve firmě někdo řekne svůj nápad, pak ho všichni zkritizujou a seřvou, že je to blbost, všichni se pohádáme, nebavíme se spolu, další týden se to řeší, nakonec se to přece jen schválí, musíme vymyslet program, výzdobu, plakáty, které necháme rozvěsit v celém Zlínském kraji, rozdáme malé letáčky, domluvíme se s DJ, security, nakoupíme potřebné věci a pak konečně nastane samotná ekšn. Všechno probíhá děsně rychle..nejlepší je, když se někdo trochu víc napije a pak jde prodávat lístky. Nakonec se to ale přece jen všechno zvládne, všichni usnem v Áčku a další den na poradě se navzájem drbem, že ten dělal blbě to, ten zas dělal pro změnu velké ho*no..

Ale věř, že na výsledku to ho*no poznat není. Chystáte ještě něco do budoucna?

Plánujeme vydat jedno číslo studentského časopisu a v něm bude zhodnocení našeho podnikání, akcí, plesu, ankety, rozhovor s učitely a na konci školního roku pojedem na celorepublikovou soutěž, kde se utkáme s dalšími studentskými firmami.

Co dodat? Závěrem snad jen popřát hodně štěstí a méně opilých prodavačů lístků u vchodu..
C.l.a.r.a.
(Klára Dohnalová)
čtvrtek 15. 3. 2007 08:00
Dohnalová, Klára. 2007. Kde se vzali opilí prodavači lístků a zhroucené slečny šatnářky?. Vychytané.cz. [Online] 15. 3. 2007. [Citace: 30. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=504. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kde-se-vzali-opili-prodavaci-listku-a-zhroucene-slecny-satnarky?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.093s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.233.219.103
Serverový čas: úterý 30. května 2023 13:15