Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

POSLEDNÍ INFORMACE K SOBOTNÍ TRANSMISSION + ČASOVÝ LINE-UP!

Přípravy na největší taneční halovou akci podzimu jsou v plném proudu!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Transmission Digital Madness
sobota 19. listopadu 2011 21:00
(konec +- neděle 20. listopadu 2011 04:00)
O2 Arena
Praha (CZ)
Tradičně vám přinášíme praktické informace k této velkolepé show, na které se představí světové DJské hvězdy jako Above & Beyond, Ferry Corsten, Markus Schulz, Gareth Emery, John O´Callaghan a Michal Poliak. Mimo skvělých hudebních zážitků na vás čeká ohromující výprava a audovizální show, kterou v tématu Digital Madness připravili holandští Vision Impossible.

VSTUP DO O2 ARENY
O2 arena se pro návštěvníky otevře ve 20.00 hodin. Při vstupu do O2 areny použijte severní stranu (od metra Českomoravská). Pozorně si přečtěte další pokyny uvedené na vstupence. Hudební produkce odstartuje již bezprostředně po otevření. Ujistěte se, že se do haly dostanete včas, a nepřijdete tak o spektakulární zahájení!
Majitelé standardních vstupenek (Sektor plocha) se mohou volně pohybovat v prvním patře, na tribunách a taneční ploše.

Pro majitele Hot Peppers VIP vstupenek bude vyhrazen vstup č. 1 na severní straně O2 areny. Přesnou polohu Hot Peppers VIP terasy najdete v plánku haly, který je součástí brožury s programem, kterou obdržíte u vstupu. S vaší identifikační Hot Peppers VIP páskou máte dále přístup na taneční plochu a přilehlé tribuny. S touto páskou není možný vstup do 2. (klubového patra).

Pro majitele Golden (tzv. klubových) vstupenek je vyhrazen vstup č. 10 na severní straně. Po bezpečnostní kontrole a odbavení použije pro vstup do klubového patra eskalátory v severním foyer. Pro opětovný vstup či opuštění klubového patra je třeba pokaždé použít turnikety u eskalátorů, proto mějte vstupenku vždy při sobě. Vstupenka dále umožňuje vstup i na taneční plochu, nikoliv však na VIP terasy. Majitelé vstupenek do klubového patra, s výjimkou vstupenek Golden, nemají automaticky přístup na plochu. K tomu je potřeba druhá standardní vstupenka.

VSTUPENKY
Hot Peppers VIP vstupenky jsou kompletně vyprodané. Poslední možností, jak si užít Transmission v exkluzivním stylu, je zakoupením Transmission Golden vstupenky za 4,600 Kč, která nabízí možnost využít maximálního pohodlí luxusního klubového patra O2 areny, jež kromě několika barů či šatny zdarma, nabízí bohatý catering po celou dobu akce zdarma. Prodej probíhá na pokladnách O2 areny každý všední den od 13 do 18 hodin, nebo na emailu polanska@best.sazka.cz

V prodeji jsou také stále základní vstupenky za současnou cenu 1,390. V průběhu akce bude také možné zakoupit vstupenky přímo na pokladnách v O2 areně za konečnou cenu 1,490 Kč.

Vstupenky sítě SAZKA TICKET lze zakoupit u jakéhokoliv on-line terminálu ve sběrnách společnosti SAZKA, tj. na více než 6 500 prodejních místech v ČR. Terminály jsou umístěny na pobočkách České pošty, prodejnách tabáku a tisku, čerpacích stanicích, hypermarketech, atd. Více informací a rezervace na www.sazkaticket.cz Vstupenky lze také zakoupit v síti Ticketportal.

TIMETABLE
20:00 - 21.30 - Michal Poliak
21.30 - 23.00 - Gareth Emery
23.00 - 00.40 - Markus Schulz
00.40 - 02.20 - Above & Beyond
02.20 - 02.50 - Transmix
02.50 - 04.30 - Ferry Corsten
04.30 - 06.00 - John O'Callaghan

ŠATNA
Velkokapacitní šatna za 30 Kč bude vybudována ve 4. patře arény, kam se dostanete dvěma eskalátory vedoucími ze vstupního severního foyer. Po odložení věcí v šatně se zpět do foyer dostanete po únikových schodištích. Sledujte pozorně navigační cedule a plánek v brožuře, kterou obdržíte u vstupu.

TOALETY
O2 arena nabízí dostatek toalet, které jsou k dispozici zdarma. Pro VIP hosty budou vyhrazeny toalety na hlavní chodbě na západní straně.

PLATBY V O2ARENĚ
Platby za občerstvení budou přijímány v hotovosti. V severním foyer areny se nachází bankomat.

DOPRAVA DO O2 ARENY
O2 arena se nachází v Ocelářské ulici 460/2 na Praze 9. V bezprostřední blízkosti areálu se nachází stanice metra Českomoravská, tramvajová zastávka, autobusový terminál a několik minut chůze vzdálená i od nádraží Českých drah Praha-Libeň, na které se dostanete kromě pravidelných vlaků ve směru Kolín nebo Praha-Masarykovo nádraží také s využitím nové železniční linky Praha-Libeň - Praha-Holešovice - Praha-Bubeneč - Praha-Sedlec - Roztoky u Prahy. Na tomto odkazu naleznete podrobnější informace jak se do O2 areny dostat hromadnou dopravou či autem.

PARKOVÁNÍ
Pro parkování využijte parkovací dům v bezprostřední blízkosti arény, a sledujte pokyny bezpečnostní služby. Veškeré informace ohledně možnosti parkování v blízkosti O2 arény naleznete na tomto odkazu.

TAXI
Vozy taxislužby budou k dispozici během celé noci v blízkosti hlavního severního vchodu v ulici Ocelářská.

FOTO & VIDEO
Abyste si mohli zvěčnit všechny speciální okamžiky na Transmission, je možné si s sebou vzít mobilní telefony / kompaktní digitální fotoaparáty. Profesionální fotoaparáty (s výměnnými objektivy) a videokamery mohou používat pouze lidé, kteří obdrželi speciální akreditaci.

KOUŘENÍ
Kouření je povoleno pouze ve vyhrazených prostorách. Sledujete pozorně navigační cedule v areně, které vás nasměrují do kuřáckých zón.

NENÍ POVOLENO
Do O2 areny je zakázáno vnášet: vlastní jídlo a pití, drogy (tvrdé ani měkké), sklo, aerosolové rozprašovače, hole, plechovky, plastové / PET lahve a ostré předměty, a jakýkoliv jiný předmět, který by mohl ohrožovat návštěvníky akce
Oblečení anebo jiné viditelné fyzické znaky na vzhledu, které vyjadřují explicitní politické, sociální hnutí a skupiny, jsou zakázány.

TRAVEL PACKAGES
Pro ty, kteří hledají ubytování, aby si mohli užít Transmission v magickém městě Praha, nabízíme možnost rezervace hotelových pokojů za speciální cenu jak v luxusních hotelech v centru Prahy, tak v hotelech ekonomické třídy v blízkosti O2 areny. V nabídce jsou hotely jako 987 Prague a Wenceslas Design Residence, které se nacházejí přímo v centru v blízkosti Václavského náměstí. Z hotelů v blízkosti O2 areny jsou v nabídce Esprit Prague či Wellness Hotel Step.

Poté co si vyberete hotelový pokoj a počet nocí, si můžete zabookovat i vstupenku na Transmission (základní, VIP nebo Golden), která vám bude doručena na jméno na hotelovou recepci. Kromě jiného si můžete také zarezervovat odvoz z letiště do hotelu a z hotelu do O2 areny a zpět. Rezervace můžete provádět na této stránce.

PARTYBUS
V případě, že cestujete ze Slovenska, nabízíme vám možnost dopravit se pohodlně, přímo a bez zbytečných starostí tzv. partybusem. Bližší informace a možnost zakoupení jízdenky naleznete na tomto odkazu.

AFTERPARTY
Oficiální afterparty v pražském Studiu 54 startuje již ve 4 hodiny 20.11 a za mixem se vystřídá pětice rezidentů tohoto klubu - Enrico, Eagle, Faith, Slovak a Marty Fish. Těšit se můžete na fresh sound na pomezí housu, progressivu a tranceu, na který můžete tančit až do pozdního odpoledne.

DOPRAVA + DŮLEŽITÉ INFO:
Pro všechny, kteří se budou chtít po zavření bran bavit na oficiální Transmission afterparty ve Studiu 54, přinášíme důležité info o dopravě.
MHD: Nejjednodušší doprava je prostřednictvím pražského metra trasa B ze stanice Českomoravská do stanice Nám. Republiky, kde doporučujeme vystoupit východem na Masarykovo nádr., které leží jen několik desítek metrů od klubu.
TAXI: Pokud využijete taxi služeb, adresa klubu je Hybernská 38, Praha 1

INFORMACE NA MÍSTĚ: Kompletní informace o afterparty dostanete také prostřednictvím Studio hostesek, které se budou pohybovat přímo před 02 arénou a rádi vám zodpoví vaše dotazy.

Více informací naleznete na www.transmission.cz a www.unitedmusic.cz
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 18. 11. 2011 08:00
Chovancová, Michaela. 2011. POSLEDNÍ INFORMACE K SOBOTNÍ TRANSMISSION + ČASOVÝ LINE-UP!. Vychytané.cz. [Online] 18. 11. 2011. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5037. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/POSLEDNÍ-INFORMACE-K-SOBOTNÍ-TRANSMISSION-+-CASOVÝ-LINE-UP!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.104s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.77.106
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 08:14