Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Poslední informace k Apokalypse!

Apokalypsa je za dveřmi, pojďme se podívat na poslední důležité info ... :)
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Apokalypsa All Star Game
pátek 25. listopadu 2011 18:00
(konec +- sobota 26. listopadu 2011 07:00)
BVV
Brno (CZ)
PLÁN AKCE
Stáhněte si kompletní mapu Apokalypsy All Star Game (20mb)
http://www.pnps.as/pnps/plan_apo34.pdf
nebo
http://www.uloz.to/11053074/plan-apo34-pdf

VSTUP NA BRNĚNSKÉ VELETRHY
- pro pěší příchod použijte bránu č. 7
- pro vjezd vozidlem na parkoviště použijte bránu č. 9

PARKOVÁNÍ
- parkování na volné ploše před pavilonem P bude zpoplatněno brněnskými veletrhy. Parkoviště je hlídané.
- parkování na ploše VIP je zdarma /je součástí VIP vstupenky z předprodeje/ - prokážete se platnou VIP vstupenkou v místě xx nebo OP pro akreditace

VSTUP DO PAVILONU P
Vstupenky „standart“ (hlavní vstup pavilonu P)
Hlavní brána pavilonu P bude rozdělena na několik koridorů, přičemž každý vás přivede k turniketům, které zkontrolují pravost vstupenkyDRESSCODE APOKALYPSY = VSTUP ZDARMA
Prvních sto návštěvníků, kteří berou party vážně a přijdou ve speciálním hvězdném dresscode - bílé „rave" kombinéze s maskou dle designu Apokalypsy - získá vstup zdarma. V takovém „oblečku“ přijďte na hlavní pokladnu, kde se prodávají vstupenky na místě (koridor 1. viz níže) - pozor, otevírá se v 18:00!!!

VSTUPENKY
- koridor 1 - prodej vstupenek na místě & VIP vstupenky v prodeji i na místě

Poprvé se na Apokalypse budou prodávat na místě také VIP vstupenky. Druhé pódium, pojmenované jako VIP CLUB STAGE, lze dynamicky přizpůsobovat dle počtu prodaných vstupenek, a proto VIP lístek půjde koupit také na místě – jen připlatíte. Cena VIP vstupenky na místě bude 1299,-

Samozřejmostí jsou vstupenky “standart” na místě. Cena bude 799,-. Díky možnostem pavilonu P a jeho velké kapacitě se nemusíte bát „tlačenici“, ale pozor, to neznamená, že Apokalypsa ztrácí na oblibě. Naopak, její letošní návštěvnost dosáhne rekordního počtu partypeople.

- koridor 2 - předprodejní vstupenky ze sítě Ticketportal
- koridor 3 - předprodejní vstupenky ze sítě Ticketpro
- koridor 4 - předprodejní vstupenky ze sítí Ticketstream (CZ+ SK), Eventim (CZ+SK)

Z boční strany pavilonu P bude připraven VIP vstup, který bude rozdělen na 2 následující koridory:
- koridor 5 - předprodejní VIP vstupenky Ticketportal / Ticketpro
- koridor 6 - Ticketstream (CZ+ SK), Eventim (CZ+SK), akreditace novinářů a partnerů akce

Samotné koridory budou označeny. Upozorňujeme na možný výskyt dealerů s lístky z médii, či s falešnými napodobeninami, jejichž pravost až zaručeně ověří naše turnikety. Neriskujte tak zklamání v podobě zákazu vstupu na akci. Jediné pravé vstupenky zakoupíte v oficiálních předprodejích akce a na naší pokladně na místě. Podporujte pořadatele, nikoliv zloděje.Se vstupenkou VIP a „standart“ není možné opakovaně opouštět a zpětně navštěvovat pavilon P. Pro pobyt na čerstvém vzduchu či kouření doporučujeme navštívit zimní zahradu vpravo od hlavního pódia, kde budou také občerstvovací stánky.

ŠATNY
Velkokapacitní šatny budou umístěny přímo za tribunami hlavního pódia. Díky velikosti pavilonu P tak nebudou vznikat velké fronty a čas strávený krátkým odbavením si už můžete zpříjemnit poslechem produkce z hlavní stage. Šatny jsou nachystané pro dvojnásobný počet návštěvníků, než očekáváme. A jejich provoz je od začátku do konce akce.

BEZPEČNOST AKCE
O bezpečnost a hladký průběh se bude starat více než 80 prověřených a proškolených osob. Tento personál, označený jako „pořadatelská služba“ je tu pro vás. Zeptejte se proto jeho členů na vše, co chcete k akci vědět. Na akci bude také záchranná služba a profesionální zdravotníci. Prosíme o prostudování plánku akce, ať můžete snadno najít vše, co je pro vás nachystáno. Je to vaše noc a my chceme, abyste si ji užili na maximum.

NOVÁ ZÓNA PRO VŠECHNY NÁVŠTĚVNÍKY
Poprvé na Apokalypse bude povoleno všem návštěvníkům zajít na galerii pavilonu P, tedy na balkony s barem a výhledem na hlavní stage. Součástí galerie jsou také další toalety.

WC A HYGIENA
Toalety najdete při hlavním vchodě ve vstupní hale, dále přímo v pavilonu P a nyní nově další velkokapacitní toalety najdete i v druhém patře na galerii (u druhého balkonu).
Držitelé VIP vstupenek nyní nově využijí toalety u druhého VIP pódia (viz. mapka) Prosíme, udržujte čistotu a pořádek, ať si můžeme všichni užít akci ke vší spokojenosti. Děkujeme.

NA AKCI JE ZAKÁZÁNO
Do pavilonu P je zakázáno vnášet: vlastní jídlo a pití, drogy (tvrdé i měkké), sklo, aerosolové rozprašovače, hole, plechovky, plastové / PET lahve a ostré předměty, a jakýkoliv jiný předmět, který by mohl ohrožovat návštěvníky akce. V případě jakýchkoliv komplikací má náš bezpečnostní tým poslední slovo. Oblečení anebo jiné viditelné fyzické znaky na vzhledu, které vyjadřují explicitní politické, sociální hnutí a skupiny, jsou zakázány. Vstup zvířatům je zakázán.

BARY & OBČERSTVENÍ
Na hlavním pódiu bude celkem 8 bohatě zásobených barů, další bar najdete na galerii. VIP zóna bude mít svůj bar také. Součástí tohoto baru jsou také zdarma pochutiny, jako brambůrky, oříšky, tyčinky atd... Dále můžete využít 2 koktejlových barů na hlavní ploše, kde najdete mimo jiné také stánky s teplým/studeným jídlem a dalším občerstvením.
Samozřejmostí jsou obchůdky s party doplňky, oblečením, či dalšími vychytávkami.

PROPAGACE JINÝCH AKCÍ
Jakákoliv reklama je zakázána. Návštěvníci nemají oprávnění distribuovat letáky, plakáty či jiné propagační materiály během akce v prostorách akce a na parkovišti. Pokud chcete zviditelnit nějakou z vašich akcí, kontaktujte nás na info@pnps.as

HLAVNÍ PÓDIUM
Jeho šíře dosahuje délky 40ti metrů. Samotnou scénu tvoří více než 120m2 AV plochy, na které samozřejmě uvidíte dj intra. Součástí scény je 8 plnobarevných laserů, inteligentní osvětlení a centrální dekorace, která je napojena na osvětlení hlavního pódia. Hlavní prioritou pro nás je ozvučení celé akce, a proto na tomto díle Apokalypsy bude nejvyšší řada zvukového systému L‘acoustic a také nejlepší zvukaři. Součástí hlavního pódia jsou také výškové tribuny, sedačky, pivní lavice, či chill-outové sedací pytle.

VIP CLUB STAGE
Vchod do VIP CLUB stage najdete u levé části hlavního pódia, prochází se zde přes speciální nafukovací stěnu. Na VIP pódiu očekávejte rozjetý tech-housový večírek, designové prvky z dekorací a bar. Přes VIP stage se také prochází na “privátní” VIP toalety.AFTERPARTY APOKALYPSA
Zrovna vám nejede nějaký spoj domů a nebo jste ve stavu kdy nemůžete řídit? Chcete ještě pokecat s kamarády, které jste tak dlouho neviděli? Nebo prostě jenom nechcete ještě domů? Proto je tu After Apokalypsy! Klub se nachází 60m od místa činu.
Djs hlavní stage: Toky, Miss Rodez, Nois, Phil Albedo, Skais, Slayer
Djs vedlejší stage : Gat Electra & B.ung, Deep J, Bari, Najgecc, Inerte & Advocaat
Místo: klub Favál, Křižkovského 22

Přejeme hvězdnou noc!
Apokalypsa All Star Game | 25.11.2011 | BVV | PAVILON P | BRNO
www.apokalypsa.com

Pořadatel Apokalypsa s.r.o. je členem akciové společnosti PNPS – PRVNÍ NEZÁVISLÁ PROMOTÉRSKÁ SKUPINA a.s. (www.pnps.as)

TRAILER AKCE
http://www.youtube.com/watch?v=eFMXsFYo3Rw
FILM O FILMU
http://www.youtube.com/watch?v=wsAG4dddKLM

Zdroj: TZ Apokalypsa, s. r. o.
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 18. 11. 2011 08:00
Chovancová, Michaela. 2011. Poslední informace k Apokalypse!. Vychytané.cz. [Online] 18. 11. 2011. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5036. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Posledni-informace-k-Apokalypse!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.106s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 03:00