Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Salon Petry Měchurové oslavil své 10. narozeniny!

Salon Petra Měchurová oslavil své 10. výročí v pražském klubu SaSaZu. Petra Měchurová a její profesionální tým kadeřníků předvedl neuvěřitelnou kadeřnickou show, kde byla použita ta nejmodernější audiovizuální technika v České republice. Celým večerem provázela Jitka Schneiderová a Matěj Ruppert.
Přidat na Facebook
Tento slavnostní večer byl vyvrcholením letošního roku Petry Měchurové, která si ke kulatým 10. narozeninám nadělila hned 3 dárky. Začátkem října excelovala se svou kolekcí podzim/zima na pražském DESIGNBLOKU. Krátce poté se se svým týmem přesunula do slunného Španělska na festival Salon Look International, kam se každoročně sjelo přes 80 tisíc návštěvníků. Celý tento „sváteční maraton“ zakončila velkolepou kadeřnickou show v klubu SaSaZu, která byla vyvrcholením oslav 10. výročí. Popřát přišla u řada známých osobnosti – Ivana Gottová, Liběna Rochová, Klára Vytisková, Zdeněk Podhůrský, Vlasta Korec a další.

Hosté mohli shlédnout nevšední zážitek spojený s originální kadeřnickou exhibicí celého týmu salonu v čele s kadeřnickou ikonou Petrou Měchurovou. Vlasová show s názvem TRIBUTE byla rozdělena do tří kadeřnických bloků. V prvním bloku se představili mladí a nadějní kadeřníci, kteří vnáší své mládí a novou krev do tohoto oboru. Tým se představil s novými střihy. Kreativní tým v druhé části harmonizoval s dospělostí, kdy člověk používá to, co se v mládí naučil, a samotná Petra Měchurová zakončila třetím blokem vlasovou show, která předvedla “zralost”.

Celý večer zahájil smyčcový komorní soubor METROPOL QUARTETT, který se skládá z mladých absolventů Pražské konzervatoře a Hudební fakulty Akademie múzických umění v Praze. Uvolněnou atmosféru podpořila i slovenská zpěvačka TINA, která je držitelkou mnoha prestižních hudebních ocenění.

Zdroj: TZ Blue Gekko
Lakina
(Lada Váňová)
sobota 12. 11. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. Salon Petry Měchurové oslavil své 10. narozeniny!. Vychytané.cz. [Online] 12. 11. 2011. [Citace: 30. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5030. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Salon-Petry-Mechurove-oslavil-sve-10.-narozeniny!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.064s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.85.190
Serverový čas: středa 30. listopadu 2022 04:50