Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Neuvěřitelné, ale poctiví lidé jsou stále mezi námi

Na služebnu Městské policie Zlín se včera, krátce před 21tou hodinou, dostavila 37letá žena ze Zlína. Tato na ulici Vršava u tamějšího sportovního zařízení nalezla věc, obsahující osobní doklady.
Přidat na Facebook
V černé pánské peněžence se ovšem kromě osobních dokladů nacházela i finanční hotovost a to v celkové výši 11.500 CZK.

Strážníci na operačním centru tak nevěřili svým vlastním očím, že se v dnešní době najde poctivý člověk, který takový nález odevzdá. SOC MP Zlín se pak pokusilo vyrozumět příbuzné dotyčného muže, který je z Ostravy Hrabůvky, o nálezu a jeho možném vyzvednutí, ovšem bezúspěšně. Pokud tedy někdo postrádá černou, koženou pánskou peněženku, nechť se přihlásí na oddělení ztrát a nálezů na magistrátě, kde je uložena.

Já tady bydlím, tak tady nebude parkovat nikdo cizí
Zřejmě by se ve Zlíně nenašel nikdo, kdo by si nechtěl zaparkovat před svým bydlištěm, nebo alespoň v jeho těsné blízkosti. Ovšem k dokonalosti to dotáhl až 81letý muž, bydlící na ulici Santražiny. Ten, aby si mohl v klidu zaparkovat před domem, kde bydlí, použil k zahrazení parkovacího místa plastové popelnice, určené na komunální odpad. Popelnice postavi na komunikaci tak, aby mu po odjetí vozidla zůstalo parkovací místo a po navrácení zpět popelnice opět odtáhne a automobil si v klidu zaparkuje. A vůbec mu nevadí, že se tak děje přímo před okny budovy Městské policie Zlín. Jenže včera spadla klec a na vykutáleného seniora, který se tímto způsobem chová naprosto bezohledně k ostatním účastníkům silničního provozu, si posvítila hlídka strážníků. Ta celou situaci zadokumentovala a vzhledem k tomu, že muž s ničím nesouhlasil, bude jeho protiprávní jednání předáno do správního řízení. Zde mu za neoprávněný zábor veřejného prostranství hrozí pokuta až do výše 50.000 CZK a argumenty, že zde bydlí a proto si zde chce zaparkovat, mu asi příliš nepomohou.

Zdroj: TZ Městská policie Zlín

Lakina
(Lada Váňová)
čtvrtek 10. 11. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. Neuvěřitelné, ale poctiví lidé jsou stále mezi námi. Vychytané.cz. [Online] 10. 11. 2011. [Citace: 25. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5029. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Neuveritelne,-ale-poctivi-lide-jsou-stale-mezi-nami
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.072s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.197.111.121
Serverový čas: pondělí 25. září 2023 10:58