Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Muzikál Quasimodo představil premiérové obsazení

V Divadle Hybernia vrcholí přípravy na premiéru muzikálu Quasimodo. Ta se uskuteční již dnes - 11. listopadu 2011. A přestože první divácké ohlasy nejnovější přírůstek muzikálové scény s podtitulem Kdysi se pro lásku umíralo vychvalují, tvůrci a herci prožívají tzv. generálkový týden s velkým napětím a očekáváním.
Přidat na Facebook
Zatímco autoři hudby Petr Kaláb, Jan Maxián a Jakub Prachař dokončují muzikálové album, jehož kmotrem se stane kapitán FC Victoria Plzeň Pavel Horváth, a návrhářské duo Chatty špendlí poslední detaily na kostýmech, Esmeralda Markéta Procházková a Lily Kamila Nývltová se vypařily chytat bronz. To, že by svou lehkovážností mohly ohrozit premiéru, ve které si obě zahrají, si přitom vůbec nepřipustily. A není divu, Markéta s Kamilou se totiž neodletěly slunit k moři. Snědou pokožku získaly během pár minut díky samoopalovacímu nástřiku Vita Liberata. A tak si režisér Martin Kukučka ani nevšiml, že se obě ze zkoušek vytratily.

O to víc jej překvapilo sexy opálení spanilé cikánky v podání Markéty Procházkové. „Na premiéru se moc těším a s velkou pokorou si to hodlám užít. A nejen tento večer, ale každé představení. Neustále u sebe nosím talisman, není to žádná věc, mám ho pečlivě ukrytý v mysli,“ svěřila se tajuplně Markéta. S tou se v premiérovém obsazení představí Tomáš Trapl, Marián Vojtko, Ondřej Ruml, Roman Vojtek, Radka Fišarová, Jan Cina a již zmiňovaná Kamila Nývltová. Velká proměna čeká v den slavnostního uvedení poutavého příběhu ošklivého hrbáče Quasimoda a krásné cikánky Esmeraldy z prostředí romantické Paříže patnáctého století i Divadlo Hybernia. To se díky tzv. video mappingu promění v nejslavnější pařížskou katedrálu Notre Dame.

Zdroj: TZ Original Communications, s.r.o.
Lakina
(Lada Váňová)
pátek 11. 11. 2011 15:05
Váňová, Lada. 2011. Muzikál Quasimodo představil premiérové obsazení. Vychytané.cz. [Online] 11. 11. 2011. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5028. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Muzikal-Quasimodo-predstavil-premierove-obsazeni
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.087s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.77.106
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 02:02