Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Snowboardový film The Art of Flight v kině zadarmo!

V úterý 15. listopadu vám promítneme ojedinělý snímek snowboardových jezdců, jak brázdí nedotčené zasněžené svahy. Na konci článku se dozvíte, jak na film zadarmo!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Projekce filmu The Art of Flights
úterý 15. listopadu 2011 19:30
(konec +- středa 16. listopadu 2011 02:30)
Velké kino
Zlín (CZ)
Úspěšný tandem Curt Morgan a Travis Rice přichází s filmem The Art of Flight. Jak naznačuje energií nabitý ‚Metal‘ trailer, který byl nedávno zveřejněn, opět posouvá hranice snowboardingu a filmové technologie. Spojuje v sobě úžasné záběry nedotčené přírody a dramatické dobrodružství Travise Rice a jeho přátel za neuvěřitelným snowboardingem. To vše je zachyceno nejmodernější filmovou technologií. Film vyrobila společnost Red Bull Media House ve spolupráci s Brain Farm Digital Cinema za účasti společnosti Quiksilver. Po třech letech od uvedení legendárního filmu „That’s it, That’s all“ si stejný produkční team postavil laťku hodně vysoko. Pokořil nedotčená místa, ukazuje nejvyšší level snowboardingu s využitím filmové techniky, která se v tomto odvětví nikdy předtím nepoužila za přítomnosti největších hvězd snowboardového světa.

Tento nový a výjimečný film od Curta Morgana zahájil celosvětové premiérové turné v newyorském Beacon Theatre dne 7. září 2011, během soutěže Quiksilver Pro New York (závod v rámci ASP World Tour). Turné „The Art of Flight“ pokračuje do více než 20 kin po celé USA a Kanadě, a pak zamíří za oceán do Jižní Koreje, Japonska, na Nový Zéland, do Austrálie, a nakonec jej čeká velké turné po Evropě. V Praze se koná premiéra dne 10. 11. 2011 v Cinema City Slovanský dům! Celého turné se zúčastní ikona snowboardingu Travis Rice, Curt Morgan a výběr nejlepších světových jezdců. Prahu společně s Travisem navštíví Mark Landvik.

„Nemohu se dočkat, až se setkám se všemi přáteli a jezdci, kteří umožnili realizaci tohoto projektu. Tak dlouho jsme na něm pracovali a opravdu se těším na to, až zjistím, jak se lidem bude naše práce líbit,“ prohlásil Travis Rice.

Celosvětové premiérové turné nabídne divákům ideální příležitost užít si film „The Art of Flight“ s digitální technologií společnosti Dolby, včetně serveru Dolby Screen Server DSS200 a zvukového procesoru Dolby CP750 Cinema Sound Processor, které se používají ve velkých kinosálech. Není náhodou, že zvuková postprodukce filmu probíhala na známém ranči Georga Lucase - Skywalker, v jednom z nejuznávanějších zvukových studií na světě. Zde se mimo jiné mixoval zvuk také pro film Avatar. Nejpodstatnější stránkou filmu je ale obraz samotný, neuvěřitelné záběry umožnila nejnovější filmařská technika, speciálně dvě nové “hračky” v rukách Curta Morgana a jeho teamu. Cineflex V14 HD Camera System, která byla původně vyvinutá pro americkou armádu a její vrtulníky. Tento systém za pomoci gyroskopů dokonale stabilizuje uvnitř upevněnou HD kameru. Při jakýchkoliv otřesech helikoptéry nebo letadla se obraz ani nehne.

Dále pak je to kamera Phantom Flex, která zvládá v jediné vteřině nabrat přes 2000 samostatných framů a díky tomu uvidíme v The Art of Flight neskutečné slow-motion záběry, kdy se prakticky zastaví čas.

Travis Rice vytvořil k filmu také velkoformátovou fotografickou publikaci s jedinečnými záběry a exkluzivními příběhy z filmování „The Art of Flight“. Součástí této knihy, vydané v omezené sérii 5000 kusů, bude i film „The Art of Flight“ na Blu-ray™ i DVD; kromě toho jsou knihy individuálně číslovány a orazítkovány a prodávají se ve speciální sběratelské krabici. K zakoupení budou na pražské premiéře ve Slovanském domě a ve vybraných obchodech

info na: www.artofflightmovie.cz

Vstupenka ZDARMA pro fanoušky http://www.facebook.com/pages/Houseboard/56525778413
k vyzvednutí přímo v prodejnách Houseboard Zlín/Valašské Meziříčí

Quiksilver.
majkl
(Michal Gaja)
neděle 13. 11. 2011 08:00
Gaja, Michal. 2011. Snowboardový film The Art of Flight v kině zadarmo!. Vychytané.cz. [Online] 13. 11. 2011. [Citace: 1. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5027. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Snowboardovy-film-The-Art-of-Flight-v-kine-zadarmo!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.098s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 35.172.224.102
Serverový čas: čtvrtek 1. prosince 2022 14:32