Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Hvězdou nového klipu Xindla X je šarmantní mafián Viktor Preiss

V 30. letech sváděla policie tvrdý boj s pašeráky alkoholu. Uplynulo pár desítek let a vše je trochu jinak… Těmito slovy nezačíná nový hollywoodský remake o jednom z nejznámějších gangsterů všech dob, ale videoklip Xindla X k aktuálnímu singlu Nejlepší kuchař. Ten svým hvězdným hereckým obsazením a velkolepou výpravou filmové dílo připomíná.
Přidat na Facebook
Žádné domácí video natočené za jedno odpoledne, ale nejmodernější technologie, profesionální štáb a hvězdné obsazení! Xindl X natočil ke svému aktuálnímu singlu Nejlepší kuchař videoklip, za který by se nemusela stydět ani zahraniční produkce! „Snažíme se jít vždy tak nějak proti proudu a zrovna u Xindla X je vidět, že se nám to vyplácí. Jak lépe dát vědět o novém singlu než zajímavým a poutavým videem? Xindlovy klipy jsou pro nás dlouhodobým závazkem, jak dodržet už Andělem vysoko nastavenou laťku,“ vysvětluje Lukáš Rychtařík, majitel vydavatelství Championship Music, které novodobého písničkáře zastupuje.

A nebyl by to provokatér Xindl X, aby si příběh z gangsterského prostředí neodvyprávěl po svém. Prohibice je místo na pálenku vyhlášena na nealko a v ilegálním doupěti to vypadá jako v luxusním baru, který řídí šarmantní mafiánský boss Viktor Preiss. „Nápad na klip odkazuje na český hospody, kde hned jak člověk přijde, postaví před něj pivo, a když si objedná něco jinýho, tak se tváří divně a říkají, že nejsou čajovna. Tak mi to skoro přišlo, že se tu hlásí, kdo nechlastá, není Čech. Od toho už byl jenom krůček vymyslet klip z prostředí, kde je zakázaný nealko a naopak ho tam musí pašovat pašeráci. Ten klip jsme samozřejmě vymysleli, kde jinde než s kamarády v hospodě - u toho piva,“ říká pobaveně Xindl X, který je spoluautorem námětu a v klipu si zahrál barového zpěváka po boku Michala Dlouhého, Jana Dolanského nebo již zmiňovaného Viktora Preisse.

„Potěšilo mě s jakou ochotou a nadšením herci k projektu přistoupili a nechtěli mě lynčovat, ani když jsem je různě trápil. Honza Dolanský skákal opakovaně po hlavě do popelnice, Michala Dlouhého jsem dlouze máčel ve studené vaně a Jakub Žáček sebou vstřícně mlátil o zem. Viktor Preiss pro změnu roztleskal štáb hned při první klapce,“ dodává režisér a scénárista Jakub Sommer. Ten vedle mužských hereckých hvězd obsadil pohledné a neméně talentované protějšky Janu Pidrmanovou a Janu Strykovou. Aspoň jedno gangsterské klišé tak zůstalo zachováno – k nebezpečným mafiánům neodmyslitelně patří krásné ženy. Kolik dalších jich během pětiminutového příběhu vzalo za své, co je tajnou zbraní Jana Dolanského, s kým si Michal Dlouhý užívá vanu plnou bublinek a jaký je Viktor Preiss tanečník, můžete vidět od 8. listopadu premiérově na Stream.cz - http://music.stream.cz/klip/272024-xindl-x-nejlepsi-kuchar

Zdroj: TZ Eva Albrechtová
Lakina
(Lada Váňová)
sobota 12. 11. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. Hvězdou nového klipu Xindla X je šarmantní mafián Viktor Preiss. Vychytané.cz. [Online] 12. 11. 2011. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5025. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Hvezdou-noveho-klipu-Xindla-X-je-sarmantni-mafian-Viktor-Preiss
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.093s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 03:14