Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Vendula Auš Svobordová a Petr Kolář pokřtili nové CD INFLAGRANTI

Smyčcové trio INFLAGRANTI představilo v pražském Hard Rock Café svoji novou vánoční desku Christmas Symphony. Léčba šokem! Takovou terapii si naordinovala Markéta Muzikářová, když uprostřed parného léta začala se svými dvěma kolegyněmi ze smyčcové tria INFLAGRANTI nahrávat album plné vánočních hitů v netradičních úpravách, mezi nimiž nechybí Cohenovo Hallelujah, Lennonovy Happy Xmas, Tichá noc nebo Jingle Bells.
Přidat na Facebook
„Svěřila jsem se Jardovi Těšínskému, že Vánoce nesnáším, a on mi poradil, ať udělám desku, že je třeba začnu mít ráda. Nevěřila jsem, ale musím přiznat, že při nahrávání se šedesáti členným symfonickým orchestrem jsem se na ty letošní začala těšit,“ objasnila houslistka Markéta Muzikářová výběr jednoho z kmotrů, jímž se stal právě pořadatel ankety Český slavík.

Volba zbývajících dvou přitom byla jasná. „Holky dlouhodobě spolupracují s Kapkou naděje, chodí hrát dětem do nemocnic. Když mě oslovily, zda bych se nestala kmotrou jejich vánočního alba, upřímně mě to potěšilo, jsem ráda, že jim můžu na oplátku udělat radost zase já. Můj obdiv navíc mají i za to, že ovládají nástroj, na který jsem jako malá chtěla hrát, ale skončilo to tím, že mi popraskaly struny,“ svěřila se Vendula Auš Svobodová. Stejně neúspěšný byl ve hře na smyčcové nástroje i druhý kmotr Petr Kolář. „Petr se s námi skamarádil tak, že se chtěl naučit na housle, tak jsem mu je půjčila. On mi je po několika neúspěšných pokusech vyloudit z nich tón vrátil, a pak se tři roky neozval,“ prozradila umělecká vedoucí tria Markéta okolnosti společného seznámení. O tom, že přátelství bylo nakonec silnější než mužská ješitnost, svědčí i fakt, že Petr Kolář hostoval na DVD Brioso, za nějž INFLAGRANTI převzaly zlatou desku za 12 000 prodaných nosičů.

CD Christmas Symphony vychází 12. listopadu v nadstandardním digipackovém balení s fotkami přední české fotografky Lenky Hatašové za vánoční cenu 99 CZK! Pouhý týden bude ke koupi ve všech trafikách a prodejnách tisku po celé České republice, od 1. prosince pak bude k dostání v kamenných obchodech s hudbou.Zdroj: TZ Eva Albrechtová
Lakina
(Lada Váňová)
sobota 12. 11. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. Vendula Auš Svobordová a Petr Kolář pokřtili nové CD INFLAGRANTI. Vychytané.cz. [Online] 12. 11. 2011. [Citace: 7. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5024. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Vendula-Aus-Svobordova-a-Petr-Kolar-pokrtili-nove-CD-INFLAGRANTI
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.113s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: středa 7. prosince 2022 17:05