Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Středoškoláci mohou vyhrát ceny za půl milionu!

STŘEDOŠKOLÁCI POZOR! Více v článku! Fakulta podnikatelská VUT v Brně společně s jazykovou a překladatelskou agenturou MKM pořádá celonárodní manažersko-marketingovou soutěž pro studenty středních škol s názvem Business Point 2012.
Přidat na Facebook
Letošní již šestý ročník je mimořádný v mnoha ohledech. Díky partnerům a sponzorům soutěže se podařilo získat ceny převyšující hodnotu půl milionu korun! Zajimavé je, že ceny jsou nejen pro jednotlivce vítězných týmů, ale taktéž pro jejich třídu či dokonce celou školu. Mezi jednoznačná lákadla jistě patří chytré telefony nové značky Verzo, iPody, počítačové sestavy Hall3000, vybavení učeben systémem CAD, intenzivní jazykové kurzy a workshopy, rekreace v centru Baldovec, rotariánský seminář, webová prezentace školy či profesionální kariérové testy, IQ testy, vitamíny a potravinové doplňky na podporu paměti a mnoho dalších.

Ti, kteří se chtějí Business Pointu 2012 zúčastnit, musí vytvořit soutěžní tým ve složení tří až pěti studentů a přihlásit se na www.businesspoint.cz Uzávěrka registrace týmů je do 20.12.2012. Na webových stránkách si soutěžící zvolí jedno z šesti nabízených témat, jakými jsou například uvedení nového výrobku, služby na trh či regionální rozvoj. Studenti se zájmem o informační technologie a nová média mohou zpracovat projekt na téma internetový marketing, aplikace pro chytré telefony nebo IT v korporátní sféře.

Zaslané projekty vyhodnotí porota složená z akademiků a předních odborníků z praxe, zástupců médií a sponzorů. Nejlepší z nejlepších pozve na samotné finále, které se uskuteční 2.února 2012 v Brně.

O kvalitě Business Pointu 2012 hovoří i to, že nad celým průběhem soutěže převzalo záštitu Ministerstvo průmyslu a obchodu.

Bližší informace o tématech, cenách, pravidlech a termínech soutěže naleznete na www.businesspoint.cz

Přihlaste se a přijďte si se svou třídou pro ceny za půl milionu!Zdroj: TZ Business Point, Sandra Merinsky
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
čtvrtek 10. 11. 2011 18:00
Prachař, Štěpán. 2011. Středoškoláci mohou vyhrát ceny za půl milionu!. Vychytané.cz. [Online] 10. 11. 2011. [Citace: 30. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5023. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Stredoskolaci-mohou-vyhrat-ceny-za-pul-milionu!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.072s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.229.119.176
Serverový čas: středa 30. listopadu 2022 01:21