Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Soutěž můj projekt - hlasujte pro nové zlínské stavby!

Ve všech místech Zlínského kraje lze vidět projekty, jejichž realizace byla spolufinancována Evropskou unií z Regionálního operačního programu Střední Morava. Hlasujte pro ně!
Přidat na Facebook
Mezi první významné stavby přímo ve Zlíně bezpochyby určitě patří nový hotel Baltaci. Cílem projektu byla přestavba objektu na hotel kategorie 5* s možností využití pro pořádání menších akcí kongresového turismu - přednášek, seminářů, školení a kurzů. Ubytovací kapacita je 60 lůžek ve 27 dvoulůžkových pokojích a 3 dvoulůžkových apartmánech. Součástí hotelu je i relaxační zázemí - 2 welness centra - a prostory pro poskytování doprovodných služeb - kadeřnický salon, kosmetika, masáže, manikúra, pedikúra a solárium. Nově byly vybudovány 2 bary, bar terasy v prostoru atria a lobby bar s navazujícím VIP salonkem v 3.np. Celkově tedy vznikly tři samostatné salonky s kapacitou 30, 36 a 60 osob, kdy největší salonek je možno předělit variabilní příčkou. V hotelové atriové hale je dále možno zvolit alternativní uspořádání a realizovat zde vzdělávací a společenské akce s kapacitou cca 130 osob.

Hlasovat pro něj můžete zde:
http://www.mujprojekt.eu/dr-cs/ubytovaci-a-restauracni-zarizeni/stredni-morava/vystavba-hotelu-baltaci-ve-zline.html#objekt

Rozhodně druhou nepřehlédnutelnou stavbou ve Zlíně je zcela jistě Kulturní a univerzitní centrum, který míjí každý automobilový návštěvník města Zlína. V rámci projektu došlo k vybudování polyfunkční budovy Kulturního a univerzitního centra Zlín s velkým hudebním a společenským sálem, malým přednáškovým sálem a kancelářským a provozním zázemím. Projekt Kulturní a univerzitní centrum Zlín byl zaměřen na vybudování centra pro pořádání kulturních, společenských a vzdělávacích akcí. Také poskytuje odpovídající zázemí pro působení zlínské Filharmonie Bohuslava Martinů.

Hlasovat pro tento projekt můžete zde:
http://www.mujprojekt.eu/dr-cs/volny-cas-kulturni-a-spolecenska-zarizeni/stredni-morava/kulturni-a-univerzitni-centrum-zlin.html#objekt

zdroj: www.mujprojekt.eu
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
čtvrtek 10. 11. 2011 11:00
Prachař, Štěpán. 2011. Soutěž můj projekt - hlasujte pro nové zlínské stavby!. Vychytané.cz. [Online] 10. 11. 2011. [Citace: 27. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5021. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Soutez-muj-projekt---hlasujte-pro-nove-zlinske-stavby!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.069s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.229.117.149
Serverový čas: neděle 27. listopadu 2022 00:26