Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

N.O.H.A Circus Underground, B-Complex, Pixie, Eska

Festival Move je zaměřen na progresivní dění na hudební scéně, proto v úterý 8. listopadu uvede v pražském Lucerna Music baru mezinárodní seskupení N.O.H.A v nové sestavě a s novými tracky.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
N.O.H.A Circus Underground, B-Complex, Pixie, Eska
úterý 8. listopadu 2011 20:00
(konec +- středa 9. listopadu 2011 03:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Celá akce je pojmuta taktéž téměř revolučně, po koncertu N.O.H.Y bude akce pokračovat setem populárních djů, vystoupí slovenský B-Complex vydávající na Hospital records a dj roku Pixie. A myšleno je i na příznivce drum and bassu, kteří by si chtěli vychutnat pouze sety B-Complexe a Pixieho, od 23 hodin budou v prodeji speciální vstupenky.

Záměr festivalu Move svým pojetím plně vystihuje mezinárodní kosmopolitní seskupení N.O.H.A - Noise Of Human Art “Circus Undeground” ( CZ, USA, BR ), jejíž nové složení budeme moci poprvé klubově shlédnout 8.11. v Lucerna Music Baru. Letos na jaře prošla N.O.H.A, byť již velmi úspěšná a etablovaná D’n’B formace nečekanými a radikálními změnami. “Náhle se zde natěsnala velká koncentrace hudebních a charismatických pološílenců”. Ti, jak napovídají reakce z letních festivalů přinesli nového ducha a strhující energii. Očekáváme, že N.O.H.A nám v Lucerně předvede nejen vysoce sugestivní zážitek, ale i několik úplně nových tracků. Současné složení Filip Noha , Camila, Chevy, Thom Harien, Jatrabass se dle slov bandleadra Filipa Nohy nachází ve vrcholné konstelaci za celou dobu existence skupiny!

Další hudební lahůdkou téhož večera bude exkluzivní novinka na české klubové scéně. Tím bude vystoupení slovenského DJe B-Complexe. Ten patří v současné době k jedněm z nejznámějších a nejuznávanějších slovenských D’n’B hudebníků. 25-ti letý DJ a student VŠMU, vlastním jménem Matúš Lenický, hraje od svých dvanácti let. Po vyzkoušení řady stylů (hardcore, trance, psytrance atd.) zakotvil v D’n’B, kde se věnuje vlastnímu specifickému hraní s rychlými bicími, mohutnými basy a složitými melodiemi. Jeho písně se objevily v několika kompilacích jako Remark The Silence nebo BassGround. Své songy vydal například u belgického labelu Future Sickness, v americkém Force Recordings nebo v britském Vibez. Za jeho největší úspěch se považuje vydání skladby Beautiful Lies u legendárních Hospital Records (label Tonyho Colemana, frontmana London Elektricity, který pro světovou scénu objevil DJe typu High Contrast, Logistics či Mitsabishi). Spolupracuje s estonskou zpěvačkou BadGirl a s kanadskou zpěvačkou, DJkou a producentkou Ill-Eshou, se kterou vlastní projekt Ill-Complex. B-Complex se již podíval se i do mnoha dalších evropských zemí a uskutečnil dokonce turné po Novém Zélandu a Austráli.Akci od 20h otevře talentovaný dj Eska z pražského uskupení DNB FEVER, po B-Complexovi se návštěvníci mohou těšit na set bořitele Czech drum and bass awards a lamače dívčích srdcí – zahraje dj Pixie z Tele2beatz sound systému.

Move Festival se od od svého založení v roce 2005 profiluje jako premiérový klubový festival. Každoročně ukazuje u nás neznámé, nicméně aktuální a oceňované zahraniční novinky různých hudebních stylů. Festival je zaměřen na hudební mobilitu a snaží se vyhledávat alternativní cesty hudebního exportu i pro české skupiny. V letech 2005 a 2006 Move Festival pořádal své vlastní akce v Oslu, Londýně a Berlíně, kde mj. uvedl Khoibu, Le Pneumatiq i Chinaski. V roce 2009 pak programoval Toxique, Airfare, Cartonnage a Southpaw na Europavoxu ve Francii.

Koncert skupiny N.O.H.A se koná v Lucerna Music Baru ve Vodičkově ulici v Praze 1, akce začíná ve 20 hodin a končí ve 2 hodiny ráno. Vstupné je 400Kč v předprodeji a 500Kč na místě, od 23 hodin se na místě začnou prodávat vstupenky jen za 200Kč. Předprodej vstupenek je dostupný na http://www.moveticket.cz nebo na místě v pokladně klubu.

Info:
http://www.facebook.com/event.php?eid=269823836374566
http://www.movefestival.eu/

Line-up:
20:00 - 21:15 Eska
21:15 - 23:00 N.O.H.A
23:00 - 00:30 B-complex *
00:30 - 02:00 Pixie

* od 23h vstup jen 200,-
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 8. 11. 2011 08:00
Chovancová, Michaela. 2011. N.O.H.A Circus Underground, B-Complex, Pixie, Eska. Vychytané.cz. [Online] 8. 11. 2011. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5015. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/N.O.H.A-Circus-Underground,-B-Complex,-Pixie,-Eska
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.075s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 16:12