Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Agresivní opilec skončil v poutech

Ve včerejších dopoledních hodinách se prostřednictvím tísňové linky obrátila na SOC Městské policie Zlín pracovnice Červeného kříže. Tato uvedla, že byla verbálně napadena před ubytovnou na ulici Hornomlýnská nějakým neznámým mužem.
Přidat na Facebook
Tento se v podnapilém stavu snažil dostat na ubytovnu, což je ovšem v rozporu se tamějším řádem. Když nebyl dovnitř vpuštěn, rozlítil se natolik, že prokopl vstupní skleněné dveře. Poté z místa odešel a všem kolemjdoucím vulgárně nadával a schytali to i dva strážníci, kteří byli na odchodu ze zaměstnání. Tito posléze svým kolegům, kteří byli na dané místo vysláni sdělili, kudy dotyčný odešel a zahájili po něm společné pátrání. Muž byl zadržen na zastávce MHD Dlouhá, kde se po spatření strážníků pokusil o útěk, ovšem bezúspěšně. Pro jeho vzrůstající agresivitu mu byla nasazena služební pouta a poté se s nám strážníci vrátili zpět k ubytovně, kde jej oznamovatelka bezpečně poznala. Byla u něj provedena dechová zkouška s výsledkem pozitivním, 2,058 promile alkoholu v organizmu. Vzhledem k tomu, že škoda, způsobená na dveřích zřejmě přesáhne částku 5.000 CZK, byla celá věc předána kolegům z republikové policie k dalšímu šetření.

Zdroj: TZ Městská policie Zlín
Lakina
(Lada Váňová)
čtvrtek 3. 11. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. Agresivní opilec skončil v poutech. Vychytané.cz. [Online] 3. 11. 2011. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5007. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Agresivni-opilec-skoncil-v-poutech
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.067s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.56.9
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 17:35