Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Inflagranti netradičně představí tradiční vánoční hity!

Dívčímu triu INFLAGRANTI, jak sám název napovídá, není nic svaté. Skladby velikánů klasické hudby Bacha nebo Vivaldiho přetvořilo na předchozích dvou albech tak, že zněly, jako by byly napsány pro rockový či taneční festival, slavné hity Metallicy, Beatles nebo Queen naopak představily v úpravě pro filharmonickou síň. Nyní si trojice talentovaných hudebnic troufá se svými elektrickými smyčci na největší vánoční hity.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Křest desky Inflagranti Brioso
pondělí 7. listopadu 2011 19:30
(konec +- úterý 8. listopadu 2011 02:30)
Hard Rock Cafe
Praha 1 - Staré Město (CZ)
Nové album Christmas Symphony skupiny INFLAFGRANTI slibuje nejen největší koncentraci světoznámých vánočních melodií na jednom CD, ale také jejich neotřelé pojetí. Tradiční koleda Tichá noc, jež je po staletí zpívána po celém světě, ohromuje jako velkolepé symfonické Bolero, notoricky známé Jingle Bells jsou coby latino k nepoznání a Bachova barokní Ave Maria se vlní odlehčeném jazzu. Jazzovým aranžmá překvapuje i klasika Holly Night či Albinoniho Adagio a klasické Adeste fideles. V dvanáctce vánočních skladeb nechybí ani novodobé hity, moderní aranžmá dostaly například Hallelujah od Leonarda Cohena, Prayer od Celine Dion, All I want is Christmas od Mariah Carey, nebo Happy Xmass od Johna Lennona.

„Všechny tři máme moc rády Vánoce, hlavně náladu s nimi spojenou. Znáte to, lidé myslí pozitivněji a jsou si blíž. Chtěly jsme k tomuhle kouzlu Vánoc také přispět naší hudbou. I když písně nejsou naše, snažily jsme se v aranžích najít nový pohled na vánoční tradicionály a poskládat je zase trochu jinak, a přesto jim udržet tu vánoční pohodu. Snad se nám to povedlo,“ říká Markéta Muzikářová, houslistka a zakladatelka smyčcového tria, které na albu doprovodí kromě skupiny Pajky Pájk také početný Symfonický Orchestr dirigovaný Martinem Kumžákem. Jako hostující zpěvák se představí muzikálový a operní zpěvák, loňský držitel Ceny Thálie Marián Vojtko.

CD Christmas Symphony vychází 12. listopadu v nadstandardním digipackovém balení s fotkami přední české fotografky Lenky Hatašové za vánoční cenu 99 CZK! Pouhý týden bude ke koupi ve všech trafikách a prodejnách tisku po celé České republice, od 1. prosince pak bude k dostání v kamenných obchodech s hudbou.

Slavnostní křest alba spojený s předvánočním koncertem a předáním zlatého DVD za prodej 10 000 nosičů INFLAGRANTI Brioso proběhne 7. listopadu od 19:30 v pražském klubu Hard Rock Cafe, na Malém náměstí v Praze 1. Vstupné je zdarma.

Zdroj: TZ Eva Albrechtová
Lakina
(Lada Váňová)
neděle 6. 11. 2011 08:00
Váňová, Lada. 2011. Inflagranti netradičně představí tradiční vánoční hity!. Vychytané.cz. [Online] 6. 11. 2011. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5006. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Inflagranti-netradicne-predstavi-tradicni-vanocni-hity!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.123s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 03:34